KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>4.53</b> na 5
średnia ocena to: 4.53 / 5
557
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Marek Torzewski

27 marca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
nebel oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zakupiony bilet był prezentem imieninowym, ale jak się okazało trafionym, wrażenia estetyczne ekscytujące, nieziemski głos, przy tym serdeczny i życzliwy człowiek ;-)"
27 marca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
TERESA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bilety zakupiłam bez problemu. Występ M.Torzewskiego wspaniały.Warto było zapłacić 100 zł."
26 marca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert w Kielcach bardzo udany, wspaniały głos i wspaniały kontakt z publicznością. Zakup biletu w takiej formie bardzo wygodny."
26 marca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Jolanta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert był ucztą dla ducha i odprężeniem dla ciała. Maestro to niezwykła osobowość sceniczna i fenomenalny głos. Liczę na Jego cykliczną obecność w Kielcach. Zakup biletów bardzo prosty, wygodny, wart polecenia. Pozdrawiam wszystkich."
25 marca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Łucja oceniając napisał(a) dodatkowo:
"koncert Marka Torzewskiego w Lublinie był niekonwencjonalny, na wesoło, z udziałem niektórych osób z publiczności ... piękny głos pana Marka Torzewskiego, mogę go słuchać bez końca .... nie doczekałam się tego wieczoru na jedną pieśń : "nie oczekuję już""
25 marca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Aneta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Cudowny koncert, wybrałam się z mamą i babcią i wszystkie byłyśmy rozbawione do łez jak i również zachwycone głosem. Pełen profesjonalizm. Brawa dla pana Marka i całego zespołu, bo nie łatwym zadaniem jest zadowolić trzy pokolenia- 18,45 i 81 latki. bardzo gorąco polecam :) "
25 marca 2014
Ocena: 4 na 5

pl
Małgorzata i Mar oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert udany, w miłej atmosferze. Polecamy zakup biletów za pośrednictwem kupbilecik.pl"
25 marca 2014
Ocena: 4 na 5

pl
Jacek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo czekałem na ten koncert, ale zawiodłem się. Nie porwał mnie tak jak kiedyś w klasztorze w Jędrzejowie. Ale widać było, że całym sercem chciał, aby to był cudowny wieczór. Chyba jednak wolę, gdy Artysta tej klasy skupia się na tym co umie najlepiej, czyli na repertuarze klasycznym. Wydaje się, że te wstawki z udziałem publiczności ( zwłaszcza tych pseudo trzech tenorów ) to nieporozumienie. Jeśli chodzi o zakup biletów, świetna sprawa, nie muszę ruszać się z domu a bilety mam. "
25 marca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Maria oceniając napisał(a) dodatkowo:
"To było świetne widowisko , w którym głowną rolę zagral świetny tenor pan Marek Torzewski brawa , brawa dla niego i dla całego zespołu łacznie z chórkiem i szanowną Żoną Artysty ! Uczestnicy koncertu rozbawieni i dowartościowani z udziału w widowisku . Pozdrawiam "
24 marca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert, cudowny, super, extra. Pan Marek Torzewski jest numerem jeden jeśli chodzi o klasę tenorów i muzyki klasycznej. Świetne połączenie klasyki z popem. Znakomicie rozbawił publiczność!!! Szkoda że tak krótko!!! Włoska muzyka w jego wykonaniu to rewelacja. Nie opuszczę żadnego koncertu Pana Marka!!! Zakup biletów tylko przez kup bilecik.pl"
24 marca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Studentka z Lubl oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo fajny koncert, oby więcej takich imrez w Lublinie."
24 marca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Marzena i Stanis oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jesteśmy pod wielkim wrażeniem,uroku,głosu artysty, osobowości i poczucia humoru Pana Torzewskiego,koncert był niekonwencjonalny,zgodnie z życzeniem publiczności ,mamy synka 25 miesięcznego Antosia on też uwielbia Pana Marka ,pozdrawiamy wszystkich i polecamy zakup biletów drogą elektroniczną"
24 marca 2014
Ocena: 4 na 5

pl
Zdzisława oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert Pana Torzewskiego super, ale piosenek trochę za mało. Zakup biletów przez KupBilecik bez problemów "
24 marca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Alicja oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert wspaniały. Bawiłam się świetnie. Pan Marek Torzewski ma bardzo dobry kontakt z publicznością. Bawiłam się świetnie. Polecam wszystkim zarówno koncert, jak i zakup biletów przez internet, szybko i sprawnie. "
24 marca 2014
Ocena: 4 na 5

pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jeśli ktoś oczekiwał klasycznego koncertu - będzie rozczarowany. Osobiście zdecydowanie wolałabym słuchać pana Marka Torzewskiego w znanych ariach. Z jednej strony dobrze, że łączy klasykę z innymi gatunkami, bo w ten sposób trafia do większej liczby odbiorców, z drugiej strony...trochę żal. Niemniej miło było spędzić niedzielne popołudnie w świętokrzyskiej filharmonii słuchając pięknego głosu pana Marka. Polecam kupno biletu na tę i inne imprezy przez internet."
24 marca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert był ciekawy , muzyka i piękny głos Pana Marka- tenor , został pokazany z wielką klasą. Profesjonalizm artysty widać było podczas całego koncertu .Pan Marek ma wspaniały kontakt i prowadzi super dialog z widownią.Zakup biletów przez internet jest bardzo wygodny polecam każdemu.Super."
24 marca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Grażyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z koncertu.Co za głos.Wszystko co śpiewa brzmi wspaniale."
24 marca 2014
Ocena: 4 na 5

pl
Katarzyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niewątpliwie Pan Torzewski to wspaniały tenor , ale chyba również bardziej nastawiona byłam na repertuar klasyczny. Z nagłośnieniem było coś nie tak , niestety zaburzona była czytelność odbioru ( przy niektórych utworach) . Co do konferansjerki brakowało m czaru. Nie piszę tych uwag , by bezmyślnie krytykować " po polsku" ale , byście Państwo dopracowali szczegóły , bo głos Pana Marka to wspaniały brylant."
24 marca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Marzena i Stanis oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jestesmy pod wielkim wrazeniem, koncert był niekonwencjonaly z chwilą zabawy i chumoru , jest przez nas bardzo kochany ,a nasz syn Antos go uwielbia ma dopiero 25 miesięcy, artysta z najwiekszym talentem.Zakup biletow drogą elektr.bardzo polecam jest wygodny i bezpieczny, pozdrawimy i polecamy chwile i emocje nie do zapomnienia"
23 marca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert fantastyczny, wrażenia niezapomniane, teraz pozostały tylko wspomnienia i oczekiwanie na powtórkę. Mam nadzieję,ze się doczekam. Polecam wszystkim takie imprezy, oraz zakup biletów przez internet. To ułatwia i przyspiesza zakup biletów."
23 marca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert bardzo sympatyczny, cudnie słuchać p. Marka. Głos wspaniały. To był już 3 koncert na którym byliśmy. Występ żony nie oceniłam zbyt wysoko. Zakup biletów jak zwykle wygodny i bezproblemowy. "
23 marca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Edyta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"prosty i łatwy sposób na kupienie biletu.Koncert świetny, bo i artysta wspanialy. Umie zjednoczyć publiczność. Mimo, że na dużej sali koncert wydał mi się kameralny.Pomimo, że siedzieliśmy dość daleko, bo na balkonie, czułam,że Marek śpiewa dla mnie. Mam nadzieję, że inni tak też odebrali tego artystę. I ten szacunek dla własnej żony po 30 latach....Pełny szacunek"
23 marca 2014
Ocena: 4 na 5

pl
Wanda oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jestem ogromnie szczęśliwa że mogłam uczestniczyć w tej imprezie, głos P. Marka przewspaniały, prowadzenie niekonwencjonalne też zabawne, tylko jeżeli już szanowna małżonka chce występować razem z mężem , to może na początku niech Pan Marek przedstawi ja jako swojego menadżera i na tym koniec.?Kupno biletów przez internet znakomicie ułatwia sprawę, szkoda tylko że nie ma w widoku sali zaznaczonego miejsca ustawienia głośników, bo nie kupiła bym biletów w pierwszym rzędzie przy glosnikach "
23 marca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Basia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niesamowity koncert, wspaniała atmosfera i zabawa. Dziękuję. Możliwość zakupu biletu poprzez stronę kupbilecik polecam, szybko i sprawnie."
23 marca 2014
Ocena: 4 na 5

pl
Andrzej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Polecam, koncert fajny. Zakup biletu bez problemu."
23 marca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Natalia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert wspaniały, głos niepowtarzalny. Świetnie się bawiłam, naprawdę jestem bardzo bardzo zadowolona. Zakup biletów, - pestka. Jedynie co mi się nie podoba, to zakupiona płyta, nie wiem po co na kilku piosenkach jest jakiś rap??? Pan Marek ma świetny głos, i nie trzeba dodawać żadnych efektów specjalnych bo to psuje...."
22 marca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Elżbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"super koncert, bardzo jestem zadowolona. Polecam wszystkim, zakup biletów bez problemów"
22 marca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Marek Firysiuk oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert extra. Wielki artysta. Z imprezy jestem w 100% zadowolony. Pozdrawiam Pana Marka z zespołem oraz organizatorów."
19 marca 2014
Ocena: 2 na 5

pl
Adam oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncertem byłem mocno rozczarowany. Nie tego oczekiwałem i nie na to liczyłem. Myślę, że Pan Torzewski powinien pozostać jednak przy repertuarze klasycznym, w którym jest dobry i lubiany. A ten koncert to jednak były nie moje klimaty bo brak było w nim fachowej reżyserii i nastroju włoskich piosenek. Zakup biletów przez internet to idealne rozwiązanie, szybko i sprawnie. Serdecznie polecam."
18 marca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Grazyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Impreza fantastyczna, jestem bardzo zadowolona. Kupno biletów nie sprawiało żadnych trudności.Będę korzystała z tej formy zakupu biletów."
18 marca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Teresa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert przewspaniały!!! Z niecierpliwością czekam na następny koncert Pana Marka! Głos niepowtarzalny i nie sposób go zapomnieć.Dziś jest wtorek a mi w uszach jeszcze on brzmi.Nagłośnienie wspaniałe - choć siedziałam w pierwszym rzędzie to słyszałam wszystko wyraźnie i nie za głośno.Kontakt z publicznością wspaniały. Jedyny minus to Pani Torzewska na scenie. Zakup biletu z małym problemem , bo nie mogłam zapłacić kartą z mojego banku,ale koleżanka mnie poratowała i było wspaniale."
18 marca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Uwielbiam słuchać Pana Marka. Piękny głos.Szkoda, że w Poznaniu nie Pan koncertu"
18 marca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jak zawsze niezawodny; świetny kontakt z widownią; bardzo dobry dobór repertuaru. po prostu super!!!"
18 marca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Alicja oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Myślę, że komentarz nie jest potrzebny. Uwielbiam Pana Marka Torzewskiego. Wszystko na plus."
17 marca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Marek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert był ciekawy , różna muzyka i piękny głos artysty- tenor . Został pokazany z wielką klasą. Profesjonalizm artysty widać było podczas całego koncertu i jeszcze jedno wspaniały dialog z widownią"
17 marca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Małgosia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewlacyjna impreza, Marek Torzewski jest przeuroczy, ma cudowny głos i super kontakt z publicznością, szkoda, że tak rzadko bywa we Wrocławiu. Zakup biletów przez internet, idealne rozwiązanie, szybko i sprawnie. Serdecznie polelecam"
17 marca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Bogdan oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Uważam, że w dniu wczorajszym przeżyliśmy 2 sukcesy: łatwość w osiągnięciu biletu za pośrednictwem "kupBilecik"; a po drugie uczestniczyliśmy w spaniałym koncercie, Dziękujemy."
17 marca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Aleksander oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Brak uwag, jak ktoslubi piosenki włoskie i polskie spiwane przez tenorów to polecam Pana Marka ."
17 marca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
stefmat oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Ja tylko kupiłem bilety i zawiozłem moje panie na koncert. Obydwie cieszyły się bardzo po. Szczególnie , że miały miejsca w drugim rzędzie i nie musiały występować. Ale system się sprawdził. Dziękuję."
17 marca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
INOS oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert we Wrocławiu również wspaniały. Brawa dla P. Marka za cudowny głos, swobodny kontakt z publicznością i poczucie humoru. Jego głosu mogłabym słuchać bez końca. To nasz Wielki Narodowy Talent. :-) Zakup biletów bez zarzutu. "
17 marca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"artysta wspaniały, koncert rewelacyjny, atmosfera cudowna; ponadto tak bezproblemowych i wygodnych zakupów dawno nie robiłam . myslę , że od tej pory tylko tak będę kupowała bilety"
17 marca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Katka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wczoraj we Wrocławiu pierwszy raz słyszałam Pana Marka Torzewskiego na żywo. Piękny głos, swobodna atmosfera koncertu . Bardziej dziwiła mnie sztywność publiczności mimo starań Artysty a potem zachowanie ,znów publiczności (z wyjątkami oczywiście), w kolejce po autograf. "
17 marca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Mateusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert super! kontakt z publicznością, zaproszenia na scenę, czułem się b. swobodnie. polecam kupbilecik.pl - szybko i sprawnie. "
17 marca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"koncert mistrzostwo świata..Marek Torzewski moja druga miłość..goraco polecam..zakup biletów profesjonalnie, szybciutko i bez wychodzenia z domu..polecam"
17 marca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Elżbieta i Danut oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Cudowny głos.Atmosfera wspaniała,Wolęjednak Pana Marka w repertuarze klasycznym.On jest do tego stworzony.Ale dziękujemy za piękny występ we Wrocławiu"
16 marca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert wspaniały, szkoda, ze taki krótki:), atmosfera super. Polecam zakup biletów przez internet bardzo szybko i sprawnie bez wychodzenia z domu."
16 marca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jestem zadowolona z koncertu a zakup biletów jest prosty"
15 marca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Basia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jestem zadowolona z koncertu, wspaniała atmosfera, a p. Marek ma cudowny głos, którego mogłabym słuchać bez końca. Zakup biletu bezproblemowy, polecam. "
15 marca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
LIDIA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert w Legnicy światowej sławy tenora Marka Torzewskiego był wspaniały. Jego głos jest cudowny i wzruszający. Oboje z mężem jesteśmy wielbicielami jego talentu oraz zachwyceni jego Osobą.Jest wspaniałym człowiekiem i ma wspaniałą żonę. Malkontenci nie krytykujcie, bo do pięt nie dorastacie p.Torzewskiemu. Polecam stronę kup bilecik. pl bardzo łatwy i szybki zakup biletów. "
15 marca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Ryszard oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert fantastyczny. Torzewski zaskakuje swobodą i bliskim kontaktem z "publiką". Elektroniczny zakup- szybko i wygodnie."
<<<   -   4  5  6  7  8  9  10  11  12   -   >>>
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno