KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>4.33</b> na 5
średnia ocena to: 4.33 / 5
3
liczba komentarzy
Komentarze dla:

WINO-GRANIE unplugged: Paulina Przybysz

8 maja 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Miśka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bylo super:)) Paulina grała świetnie i nawiązała kontakt z publicznościa a Pani która sprzedawała wino super doradziła przy jego wyborze.Wiecej takich koncertów :) chillout pełnym kieliszkiem :))"
5 maja 2014
Ocena: 3 na 5

pl
Iwona oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert średni - Paulina nie nawiązała żadnego konkaktu z publicznością, śpiewanie do laptopa przy stoliku - nie tego się spodziewałam. Świetnie za to spisał sie Marek Pędziwiatr, widać, że kocha to co robi. Sama idea wino-grania ok, aczkolwiek pani sprzedająca wino nie miała zielonego pojęcia co serwuje."
1 maja 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Kikibe oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Ta kobieta daje dużo radości :-) Fajnie eksperymentuje z muzyką/głosem. Miły kontakt z publicznością :-) i świetne poczucie humoru - ciepły luzik. Za to wszystko ją cenię! Trzym się PP :-D"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno