KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>4.85</b> na 5
średnia ocena to: 4.85 / 5
13
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Nigel Kennedy & KROKE

5 sierpnia 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Henia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Na to wydarzenie jechałam ze Szczecina wiedziona wspomnieniem koncertu na dziedzińcu Zamku Książąt Pomorskich , było warto."
27 lipca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Roman oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacja- jak zwykle na koncertach Nigela. Po tym koncercie z Kroke -jak najbardziej odpisuję pod twierdzeniem, że dla tego artysty muzyka nie ma żadnych granic"
25 lipca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Jola oceniając napisał(a) dodatkowo:
""Tego koncertu trzeba było wysłuchać i to koniecznie na żywo. Przejechałam kawałek Polski, żeby tego posłuchać. Naprawdę było warto. Wielkie osobowości! Zgadzam się natomiast z komentarzami o niewłaściwym miejscu dla takiego wydarzenia. ""
25 lipca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Adam oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert rewelacyjny. Niesamowita wirtuozeria połączona ze skromnością i szacunkiem do odbiorcy. Wielkie poczucie humoru Nigela i wspaniały kontakt z zespołem współwystępującym stwarzały świetną atmosferę koncertu. Kroke to muzycy przez wielkie M. Polecam!"
24 lipca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Paweł oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Po kilku latach wysłuchałem niby tego samego koncertu (poprzednio słyszałem ich w Szczecinie). Niby, bo wiele się zmieniło. Nigel zachwycił się elektrycznym instrumentem, a ten odpłacił mu pięknym za nadobne. Poza wirtuozerską grą artysta zabawiał nas pysznymi polsko-angielskimi żarcikami. Kroke jak zwykle w doskonałej formie, a Tomasz Kukurba poza wspaniałą grą na altówce, pokazał że potrafi cudnie śpiewać. Do tego Sławomir Berny, który wszytko utrzymywał w odpowiednim rytmie. Piękny koncert!"
24 lipca 2014
Ocena: 3 na 5

pl
andrzej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jestem bardzo zadowolony z koncertu, jednak znacznie lepszy klimat Koncertów Pod Gwiazdami był na dziedzińcu Ratusza Staromiejskiego. Pójście w stronę komercji (więcej widzów ) nie zawsze idzie w parze z jakością i sztuką. W Toruniu zniszczono już spektakle kabaretowo-muzyczne przenosząc je kawiarni artystycznej Maska (ok. 50 widzów ) do komercyjnego hotelu Bulwar ( 300-400 widzów ). Mniejsze nie zawsze znaczy gorsze!!!"
24 lipca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Anka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jeśli chodzi o tak charyzmatyczne osobowości jak Nigel Kennedy - trzeba go zobaczyć na żywo (chociaż raz). Zarówno Kennedy jak i Kroke na płycie brzmią dobrze, ale dopiero na koncercie możemy poznać cały wachlarz emocji, które na płycie gdzieś uciekają, są mniej widoczne. Wykonawcy wciągają nas w swój muzyczny świat, malują go dźwiękiem i emocjami, wciągają w dialog instrumentów, zabawiają dialogami. Tego na płycie nie znajdziesz, więc ... koniecznie idź na koncert."
24 lipca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Tadziu oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Nie da sie skomentować czegoś takiego, jak mozliwość ogladania Nigela Kenedyego na żywo. Fascynujące, pełne ekspresji, radości, kontakt z muzyka na najwyższym poziomie"
24 lipca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Tomek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert był niesamowity. Dwie godziny emocji."
24 lipca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Michał oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Na początku bardzo magicznie, przeniesienie w nierzeczywistą, przyjemną krainę. Następnie. dzięki Neigelowi, bardzo humorystyczny powrót na ziemię. Warto było być, warto było słuchać, warto było oglądać ten spektakl. Prawdziwa, szczera, głęboka, 2-godzinna uczta."
24 lipca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fantastyczny koncert, charyzmatyczny Nigel i wspaniała grupa Kroke. Jedyna uwaga to miejsce, mogłoby być bardziej kultowe. A i wspaniała praca dźwiękowców! "
24 lipca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Iza oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Genialny koncert, fantastyczny muzyk i człowiek. Niezapomniany wieczór"
24 lipca 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Andrzej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Co tu dużo mówić? Nigel Kennedy i Krokezawsze w formie. Koncert oczarowywał barwnymi, muzycznymi pejzażami a także porywał skocznymi melodiami. Muzycy nieodmiennie bawią się świetnie muzyką dostarczając też nie małych wrażeń publiczności. Polecam wszystkim, szczególnie jeśli się wahają, czy warto. Warto! "
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno