KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>4.7</b> na 5
średnia ocena to: 4.7 / 5
93
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Piotr Bukartyk z zespołem

18 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Ewelina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert rewelacyjny, po takim Artyście zresztą nie mogłam się spodziewać, że będzie inaczej. Chatka świetnie wszystko zorganizowała, nie mam żadnych zastrzeżeń. Chcę jeszcze raz! ;)"
17 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Paweł oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super koncert,kameralnie ale odlot był aż struna pękła Panu Piotrowi. Zespół rewelacja ,Krzysztof wymiatał jak Mark Knopfler. Rzeszów czeka na następne występy."
16 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Kasia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dwie godziny w doborowym towarzystwie ! "
16 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Urszula oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Panu Piotrowi Bukartykowi i muzykom daję SZÓSTKĘ. Fantastyczny i nietuzinkowy artysta, błyskotliwy i dowcipny człowiek. Ujmująca osobowość. Jego muzycy - ekstraklasa. Koncert zachwycający. Niestety nagłośnieniowec - nawalił, nie posłuchał prośby muzyków o więcej wokalu. Za głośno dał perkusję. Trzeba mu zbadać słuch. Panu od nagłośnienia wystawiam "pałę". Ale na szczęście nie udało mu się w pełni zagłuszyć artysty pana Piotra Bukartyka, którym jestem oczarowana, jak i jego zespołem. "
16 kwietnia 2015
Ocena: 4 na 5

pl
Agata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Komentarz dla artysty? Występ absolutnie fenomenalny! Świetny pan Piotr, doskonała gra zespołu. Niestety, instrumenty, zwłaszcza perkusja, były za głośno, za cicho wokal. Poza tym - wszystko gra i buczy. Jak należy, rzecz jasna ;)"
16 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Michał oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert w Chatce Żaka w Lublinie 15.04.2015. Zarówno piosenki, jak i osobowość artysty Bukartyka bardzo doceniam, więc z tego punktu widzenia - po prostu świetnie. Niestety znowu problem z nagłośnieniem: na początku wokal w ogóle nieczytelny, w pewnym momencie, po czyjejś interwencji, wokal podkręcono i słychać go było znacznie lepiej, chociaż instrumenty nadal zbyt głośno. Problem był o tyle dotkliwy, że są to piosenki Z TEKSTEM, a ten bywał trudny do zrozumienia. Ale i tak było świetnie."
16 kwietnia 2015
Ocena: 3 na 5

pl
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Muzyka super, pan Piotr w formie, ale zaaaaa głoooooośnooooo jak na chatkę żaka w Lublinie."
16 kwietnia 2015
Ocena: 4 na 5

pl
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"świetny koncert ,akustyka lubelskiej chatki żaka pozostawia wiele do życzenia, ale i tak było warto, profesjonalny artysta, polecam ."
11 marca 2015
Ocena: 1 na 5

pl
Andrzej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert w Kawonie w Zielonej Górze fatalnie nagłośniony. Za głośno. Akompaniament zespołu praktycznie zagłuszył śpiew wokalisty i jego grę na gitarze. W moim odczuciu artysta stosował podczas zapowiedzi za dużo wulgaryzmów. Za to płyty rozprowadzane były w atrakcyjnej cenie. Z płyty i przez radio słucha mi się Pana Bukartyka znacznie przyjemniej."
9 marca 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Piotrek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert bomba tylko trochę do nagłośnienia/akustyki sali można się przyczepić, ale to na upartego. Od strony artystycznej - pełna profeska, super poczucie humoru i tak trzymać"
9 marca 2015
Ocena: 4 na 5

pl
ALICJA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Polecam, jak niżej wspomniano- artystę trochę niewyraźnie słychać na tel muzyki, może to wina sali, a może miksowania?"
9 marca 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Małgocha oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo dobry koncert, świetna muzyka, klubowa atmosfera koncertu... Uwielbiam gawędziarzy, a tu każda piosenka to osobna historia opowiedziana przez pana Piotra. I na tym właśnie polega przewaga koncertu nad płytą- jedyna, niepowtarzalna wersja "z okrasą". Gorąco polecam koncert i ostatnią płytę:) I jeszcze jedno miłe zaskoczenie. Po koncercie otrzymałam autograf i podałam panu Piotrowi rękę na pożegnanie (z kilkoma panami wymienił uściski dłoni)... a on wstał i mnie pocałował tę w rękę... :)"
8 marca 2015
Ocena: 1 na 5

pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wybrałam się na koncert bo podobają mi się piosenki Piotra Bukartyka, więc i wykonawcę darzyłam sympatią. Niestety koncert został zrujnowany fatalnym nagłośnienie. Nie wiem kogo za to winić: organizatora, specjalistę -akustyka, artystę. Chyba po części wszystkich, bo widać nikomu z wyżej wymienionych ten drobiażdżek nie przeszkadzał, albo próby może przed występem nie było. No, wyglądało to na chałturzenie Koncert w Gdańsku, w klubie muzycznym hehe, "Dobry wieczór", w byłej hali Spójni."
25 lutego 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Sylwia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wszystko było super, oprócz jak przedmówcy stwierdzili nagłośnienia...Atmosfera booska ! DO zobaczenia w Krakowie i Mikołowie"
17 lutego 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Karolina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Mój pierwszy raz z Bukartykiem niezapomniany... tylko sprzęt trochę nawalał. Znaczy artysta świetny, nagłośnienie fatalne ( chociaż druga część koncertu jakby wyraźniejsza)"
16 lutego 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Ania oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Pan Piotr ma swietny kontakt z publicznoscią. Spiewał piosenki stare i z najnowszej płyty. Słucham ich od lat,ale historie powstawania tych piosenek opowiedziana przez P.Bukartyka nadała im nowy wymiar. Sekcja czad!!! Polecam najnowszą płytę Kup sobie psa. "
16 lutego 2015
Ocena: 5 na 5

pl
B. oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert bardzo fajny razem z żonką bawiliśmy się świetnie, miła atmosfera a i artysta w dobrej formie :)"
16 lutego 2015
Ocena: 4 na 5

pl
Arek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Generalnie bardzo ok. aczkolwiek zbyt głośny zespół w stosunku do wokalisty przez co nie zawsze można było zrozumieć słowa, a przecież u Bukartyka one są najważniejsze. Poza tym trzy godziny za niewygórowaną cenę za bilety i przyzwoita cena płyt po koncercie. "
16 lutego 2015
Ocena: 5 na 5

pl
suszi oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dla mnie rewelacyjny katowicki koncert Bukartyka no ale i artysta przedni ,wielka osobowość która zaćmiła niedociągnięcia techniczne klubu .Szacun dla szatniarza bardzo kreatywny gość "
14 lutego 2015
Ocena: 1 na 5

pl
Jacek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Katowice. Prokultura 13.02.2015. Artysta z klasą. Zespół świetny. Muzyka ambitna. Nagłośnienie fatalne! Dudnienie nie pozwalało zrozumieć słów piosenek. Porażka tego miejsca. Bałagan w szatni. Ginąca garderoba. Wyszliśmy z niesmakiem. Ale Piotra słuchamy dalej. "
14 lutego 2015
Ocena: 4 na 5

pl
Arek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Znakomita, świetna atmosfera zbudowana przez Piotra - jak zwykle- tylko to nagłośnienie... Prokultura, nie popisaliście się, szkoda bo podczas kameralnych koncertów nagłośnienie to podstawa sukcesu."
14 lutego 2015
Ocena: 3 na 5

pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Opina w imieniu swoim oraz znajomych dla których kupowałam bilety i niektórych osób siedzących w miejscach rezerwacji obok nas: nie było słychać słów, źle dostosowane nagłośnienie. Artysta w wersjach takich jak na płycie zdecydowanie prezentuje się o niebo lepiej, niż w lekko komercjalizowanym stylu jaki w niektórych utworach przebrzmiewał. Klub ok ale dla młodszej widowni, za mało możliwości aby usiąść. Ogólnie jednak obsługa miła i sympatyczna.Pozdrawiam."
14 lutego 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Iwona oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super atmosfera, ale nie mogło być inaczej, jeśli p. Piotr tak wspaniale zabawiał tłum. Prawdziwy Artysta :)"
14 lutego 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Marek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piotr Bukartyk- nazwisko które nie wymaga reklamy. Koncert w Katowicach świetny, prowadzony przez Pana Piotra ze swadą i humorem. Piosenki z nowej płyty doskonałe. Jedyną uwagę mam do akustyka. W pierwszej części koncertu zespół zagłuszał solistę, przez co teksty były niezrozumiałe. (Zespół powinien być tłem dla Pana Piotra) W drugiej części koncertu sytuacja uległa poprawie. Jeżeli ktoś jeszcze nie był na koncercie z całego serca polecam."
14 lutego 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Kamil oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert. Pomimo początkowych drobnych usterek technicznych (w końcu piątek 13-stego), Pan Piotr i zespół rozkręcili publiczność do czerwoności. Publiczność różnorodna, od szalejących pod sceną woodstokowiczów po niezadowolone księżniczki które nie słyszą wokalu. Pan Piotr z wszystkimi umiał nawiązać dialog i chwała mu za to!"
7 grudnia 2014
Ocena: 5 na 5

pl
KASIA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert, dla nas Bukartyk po raz pierwszy na żywo i ocena - super, podobnie, jak co piątek w Trójce."
18 listopada 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Marek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert bardzo się nam podobał. Artystę wybraliśmy nie z przypadku, cenimy jego twórczość i poczucie humoru. Trochę za głośno grała gitara towarzysząca, przez co chwilami tekst Piotra był niezrozumiały"
17 listopada 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Aldona oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert kameralny, klimaryczny - Piotr Bukartyk bardzo sympatyczny, otwarty dla widowni. Reszta zespołu również. Widać,żw wszyscy czerpią przyjemność ze współnego grania i ta atmosfera przekłada sie na widownię Było super ! "
16 listopada 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Dawid oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert w Gdańsku! Z niecierpliwością czekam kolejnych. Nową płytę kupię na pewno!"
16 listopada 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Henia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Ponad 2 i pół godziny stania,których totalnie się nie czuje,gdyż koncert po prostu FANTASTYCZNY. Dziękuję Panie Piotrze i czekam na płytę."
16 listopada 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Aleksandra oceniając napisał(a) dodatkowo:
"To nie był pierwszy koncert Piotra Bukartyka,na którym byłam ale był -jak zawsze-świetny."
15 listopada 2014
Ocena: 5 na 5

pl
marcin oceniając napisał(a) dodatkowo:
"A i 5 Gwiazdek :)"
15 listopada 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Łukasz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert. Piotr Bukartyk prezentuje typ poczucia humoru, który bardzo mi odpowiada. Muzyczny gawędziarz, którego można słuchać i słuchać bez cienia znudzenia."
15 listopada 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Kaśka & Waldek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bukartyk to jeden z niewielu artystów: nie nadętych, z dystansem do siebie, i do, jak sam śpiewa, "popieprzonego świata". Nie słodzi, mówi/ spiewa, co myśli i za to mam do niego ogromną sympatię. Poza tym jest niesamowicie zdolnym tekściarzem! Dla mnie to godny nastepca Młynarskiego (tak!), może nawt szczerszy w tym, co robi.. Na koncert w Toruniu, pojechaliśmy aż spod Poznania, więc to chyba dowód na to, jak Go cenimy :) Szkoda, że na sali nie było wszystkich miejsc zajętych (już kiedyś na koncercie w Bydgoszczy też to zauważyliśmy), ale może to też świadczy o tym, że jest człowiekiem niesztampowym, nie zabiegajacym o karierę za wszelką cenę, i w związku z tym trochę niszowym. "
15 listopada 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Artur oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert w Toruniu. Kondycja intelektualna wykonawcy na niezmiennym wysokim poziomie."
14 listopada 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Ludwika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert wspaniały! Piotr Bukartyk to facet, z którym chciałoby się pojechać na narty, albo pożeglować. Podzielam jego sposób widzenia świata - gorzko-ironiczny, ale z dużą dawką humoru. Jedyny mankament koncertu, to zbyt głośna muzyka i ledwie słyszalny tekst. Mam nadzieję, że na płycie będzie lepiej. Ale poziom artystyczny bardzo wysoki, zachwycający. Czekam na następne wspaniałe teksty opatrzone dobrą muzyką. "
14 listopada 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Maciej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Luz i zapał! Jak w piosence! I tak trzymać panowie! Koncert super, chętnie kupię nową płytę. Pozdrawiam Pana Piotra wraz z zespołem!"
14 listopada 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Kinga oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert! Oby więcej takich!"
14 listopada 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Tomasz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Cóz. Kiedy zapłaciłem a na drugi dzien wydrukowałem bilety wystarczyło tylko w dniu koncertu wyrwać sie z pracy i pognać do Gdańska . Nie zastanawiałbym sie drugi raz .Było warto pognać 300 km !!! "
14 listopada 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert w Gdańsku był fantastyczny. Znam Piotra Bukartyka z jego występów w radiowej Trójce, ale to jaki tworzą klimat z całym zespołem jest niesamowite. Bawiliśmy się przednio - polecam! "
14 listopada 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fantastyczny koncert - dziękuję"
13 listopada 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piotr Bukartyk, dla mnie, baczny obserwator rzeczywistości. W jego tekstach każdy znajdzie, wątek z własnego życia. Koncert w warszawskim Palladium, promował najnowszą płytę artysty, nie zabrakło też starszych utworów ,na które publiczność czeka na każdym koncercie. Artysta ma doskonały kontakt z publicznością, komentuje swoje utwory i odnosi się do aktualnych wydarzeń z swoistym dystansem i humorem. Koncert udany, ale zdominowany przez muzyków towarzyszących (świetnych!!!ale za głośno ustawionych) Dla mnie Pan Piotr za mało "słyszalny". "
13 listopada 2014
Ocena: 5 na 5

pl
Ania oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zabawno-liryczny przyjemny wieczór"
<<<   -   1  2   -   >>>
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno