KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Martyna Jakubowicz

15
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.87
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Koncert był rewelacyjny! Piękne piosenki i wspaniali muzycy! Naprawdę warto było być..."
"wystep porwal publicznosc.Poszłam ,bo to muzyka mojej mlodości.Myślałam,że spotka raczej rówieśnikow,a tu dużo mlodych...Martyna i towarzyszacy jej zespol sa ponadczasowi i uniesli wszystkich w swoj,nasz? swiat"
"Świetny wieczór piękna muzyka. Gitarzysta Mieczysław Jurecki MISTRZ ŚWIATA."
"Koncert ,bardzo klimatyczny , Martyna fajnie że jesteś z nami już tyle lat :-)"
"Koncert bardzo dobry, przegląd twórczości, każdy utwór poprzedzony komentarzem lub anegdotą. Pani Martyna otwarta na widzów, autografy, wspólne zdjęcia, miła rozmowa."
"Po takim dniu naprawdę żyć się chce - jak śpiewał kiedyś Jacek Skubikowski. Koncert wspaniały. Muzyczna uczta dla uszu i ducha. Dla oczu także - poza samą Artystką - basistka z z włosami do pasa pląsającymi pomiędzy strunami... Jak dobrze, że są jeszcze prawdziwe gwiazdy, a nie mydlane bańki wciskane nam zewsząd przez media."
"Byłem wcześniej na innych koncertach Martyny i brzmiały dużo lepiej. Może to kwestia nagłośnienia, ale tym razem przynajmniej mnie ten koncert nie poruszył. Nawet W domach z betonu brzmiało mało przekonywająco."
"Czekałam na ten koncert kilka miesięcy. Było świetnie. Martyna, jej muzycy i publiczność, stanowiliśmy jedno. Polecam!"
"Martyna to jedna z niewielu pereł w oceanie miernoty który zewsząd zalewa media... Autentyczna, w świetnej formie wokalnej, w kontakcie z publicznością. To była prawdziwa przyjemność."
"Koncert był świetny, w dobrym klimacie. Świetny relaks przy dobrych tekstach, miłym głosie i czasem ostrym dźwięku gitar. Super! !"
"Półtorej godziny komfortu muzycznego. Przemiły czas prawdziwego i mądrego muzycznego relaksu. Super występ! Martyna o dojrzałej wysokiej jakości, której dzielnie pomagali jej muzycy, a szczególnie pięknie robił to gitarzysta Dariusz."
"Wzruszająca poetyka słów, a Martynka w doskonałej formie"
"Świetny koncert. Nowe i stare przeboje. Pieśń deweloperów! w nieco innym brzmieniu. Znakomici muzycy, szczególnie gitara solowa - bomba!"
"Bardzo udany koncert, mała sala powodowała kameralność imprezy. Bardzo profesjonalni muzycy towarzyszący Pani Martynie. Udana impreza!"
"Świetny występ.Pełen profesjonalizm."