Komentarze dla: Okno na parlament

6
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
5
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
Roman
2020-01-29 10:06:28
Marzena
2020-01-29 06:24:33
"Super. Wspaniała gra aktorska , dużo śmiechu i zabawy. Polecam !!!!"
Aneta
2020-01-28 00:21:22
"Bardzo przyjemny i zabawny spektakl. Ja osobiście polecam. Bardzo dobrze się bawiłam."
Joanna
2020-01-02 22:22:17
"Bardzo dobre przedstawienie. Poczucie humoru na poziomie trochę pikanterii. Polecam"
Hanna
2016-10-23 10:23:40
"Spektakl zabawny. Niestety sprzedano podwójne bilety i było trochę zamieszania zanim znaleziono dla nas miejsca."
Agnieszka
2015-04-26 19:08:50
"fantastycznie spędzony czas, owacje na stojąco, polecam"
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES