Komentarze dla: Stand-up: Karol Kopiec i Michał Juszczak

3
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
5
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
Radosław
2022-11-05 10:46:30
"Miejsc na ok. 50 osób więc fajna atmosfera. Karol wymiata :D"
Krzysztof
2022-06-26 22:00:05
Sebastian
2022-06-26 21:32:53
"Ja na Karola poszedłem. Michałek zaskoczył mnie. Tak jakby więcej pewności złapał. Zdecydowanie lepiej niektórzy się prowadzą na scenie są postępy."
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES