Komentarze dla: Nic się nie stało

52
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.83
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
Agnieszka
2024-12-16 12:06:57
Anna
2024-12-10 22:11:28
Ireneusz
2024-11-13 12:00:32
"Polecam zakup szybko, sprawnie i bez większych problemów. :-)"
Agnieszka
2024-11-12 22:11:35
Aleksandra
2024-11-12 06:25:31
"Bawiliśmy się świetnie Polecam spektakl wszystkim miłośnikom piłki nożnej"
Jerzy
2024-11-11 19:33:02
"Świetnie przedstawiona. słodko-gorzka cząstka historii polskiej piłki nożnej.Bardzo dobrze bawiliśmy się."
Marianna
2024-10-15 17:24:50
"Spektakl bardzo dobry. Komedia, nostalgia i wspaniała gra aktorska. Minus to sala w Stalowej Woli. Fatalne nagłośnienie i siedzenia ustawione tak że nie widziałam połowy sceny bo fotele usytuowanie są na tym samym poziomie . Widziałam tylko głowę osoby siedzącej przede mną."
JUSTYNA
2024-10-15 07:45:40
"Dobry spektakl, trochę dużo przekleństw (co wrażliwszych może to razić). Dla fanów piłki nożnej (moja mama się trochę nudziłą)."
Roman
2024-04-22 04:49:41
Ewa
2024-04-21 22:08:41
Magdalena
2024-04-16 21:25:40
"Rewelacyjny spektakl i świetni Aktorzy! Z przyjemnością pójdę jeszcze raz :)"
Tomasz
2024-03-20 11:47:16
"Ro był najgorszy spektakl na jakim byłem.Forma nudna ,powtarzalna.Poza trenerem nic śmiesznego.. Poza tym dobrze by było znać hostorie polskiej piłki dla lepszego zrozumienia spektaklu.Gdyby była przerwa nie wrócił bym już na ten spektakl"
justyna
2024-02-20 18:50:34
"Super śmieszna komedia. Trener i Lewy wymiataja"
Justyna
2024-02-20 17:39:37
"Spektakl, bardzo fajnie się oglądało. Ciekawy punkt widzenia, ciekawostki o których nie miało się pojęcia oraz zabawny."
Krystyna
2024-02-03 19:13:41
"Super przedstawienie. To czego doświadczyłam przerosło moje oczekiwania. Wspaniały kontakt aktorów z widzami. Wspaniałe emocje. Świetnie oddane postacie piłkarzy A trenerzy. Niemożliwe wręcz jak jedna osoba potrafi się tak przobrazic. Brawo dla Pana Czarneckiego. Sprawność fizyczna aktorów tych młodych i tych 30 plus.pozazdrościc . Kondycja i sprawność aktorki oraz jest różnorodność.cudowan.ogolnie 20 w skali 1do 10"
Edyta
2024-01-30 07:00:20
Katarzyna
2024-01-29 09:30:58
"Spektakl inny niż wszystkie! Dużo emocji! Polecam nie tylko dla fanów piłki nożnej ;)) obsada rewelacja!"
Andrzej
2024-01-29 04:54:31
Anita
2024-01-28 17:01:23
"Spektakl bardzo nam sie podobał. Początek był nudny ale po 15 minutach było super. Nasmialismy się. Bardzo polecam"
Krzysztof
2023-11-27 07:24:52
"Spektakl rewelacyjny - świetna gra aktorów Polecam gorąco !!!!"
Katarzyna
2023-11-19 20:27:44
"Doskonała obsada, zabawna fabuła, serdecznie polecam! Uśmiałam się jak dziecko"
Dariusz
2023-11-19 20:18:54
"Pierwsza sztuka teatralna w życiu i strzał w 10 . Bardzo fajna gra aktorów , dużo śmiechu ... Szkoda tylko że nie wystąpiła pani Zofia Zborowska :("
Joanna
2023-11-06 20:15:44
"Bardzo dobra gra wszystkich Aktorów, polecam!"
Jacek
2023-10-15 19:11:56
"Ocena jest wyższa niż ta jaka jest maksymalna przedstawienie było po prostu bardzo ale to bardzo fajne miłe śmieszne było po prostu mega"
agnieszka
2023-10-10 23:14:41
"Było cudownie. Można się uśmiać. Na scenie sama śmietanka aktorska ;) Nastepnym razem wybiorę się do Garnizonu sztuki."
<<<   -   1  2  3   -   >>>
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES