KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Utwory Pink Floyd w blasku księżyca

300
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.61
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Niestety nie dali rady unieść tego na co się porwali. Komentarze moich poprzedników > to chyba tylko po to, żeby nie zrobić przykrości wykonawcom . Podsumowując na koncertach zawsze kilka kawałków że tak powiem mnie porwie , tutaj je tylko wysłuchałem"
"NIE-PO-RO-ZU-MIE-NIE. Zespół weselny, bierze sie za wykonanie utworów LEGENDY. Jeden (JEDEN!) gitarzysta nie zrobi roboty. Perkusista bum-cyk-cyk, klawiszowiec chyba od Zenka wypożyczony jeden klawiszek + laptopik to nawet na playback nie wystarczy). Basista nie wie co gra - disco polo, czy heavy metal. Śpiewająca pani... błagammmm. Gdzie chórki? gdzie gitary... gdzie? Na ekraniku multimedia to po prostu teledyski z youtubea. Potrzebuję odtrutki. Szkoda kasy! Dzieci nie załatwią tematu!"
"Początek zapowiadał rozczarowanie. Pierwsze utwory, w tym Another brick in the wall słabiutkie. Występujące dzieci zebrały aplauz chyba tylko za to, że to dzieci. Wokalistka jakby bała się o swoje gardło. Później było już coraz lepiej. Wokalistka ciekawie interpretowała poszczególne utwory, w tym „Hey you” ze spolszczonym tekstem. Duże wrażenie zrobił na mnie gitarzysta, którego solówki były całkiem O.K. Nagłośnienie nie było przesadzone w żadną stronę (ani za cicho, ani za głośno)."
"już pierwsze akordy gitary solowej i poczułam ten klimat sprzed lat, dla mnie ma wartość sentymentalną, polecam. Może faktycznie czasami światła dawały po oczach , ale efekt końcowy był rewelacyjny."
"Całkiem fajny i udany wieczór. Solówka i gitara basowa bardzo dobre. Wokalistka z pięknym przyjemnym głosem i adekwatnym do epoki /PF/ wygladem- 5+. Perkusista z doskonałym wyczuciem wyczuciem."
"niestety dużo brakuje do tego co to jest muzyka ZESPOŁU PINK FLOYD. Tylko dzięki temu że się ją zna to po pewnym namyśle można się zorientować co jest grane"
"Niestety koncert nie spełnił moich oczekiwań. Żałuję tylko wydanych pieniędzy 3 bilety po 90,00 mogłam przeznaczyć na inny koncert. Reklama, która była na plakatach i w Anty Radio bardzo zachęcała – szkoda tylko, że nie pokrywała się z rzeczywistością."
"Piękny, energetyczny koncert. Fajne dzieciaki w chórze-doskonały pomysł. Polecam wszystkim!!!"
"Koncert generalnie bardzo dobry. Gitara solowa całkiem niezła, solówki bardzo podobne do oryginału. Bas i perkusja bez zarzutu. Klawisze czasem nie grały po nutach Pink Floydów, brzmienie instrumentu w niektórych utworach też mogłoby być nieco trafniejsze. Wokal damski, ale może się podobać, dość czysty, trochę jakby jazzowy. Chórek dziecięcy OK, śpiewały nawet maluchy:) Lasery cięły nawet skrajne miejsca - do poprawy. Dla mnie udany wieczór."
"Na początku,zaskoczenie - żeński wokal. Po trzecim utworze zacząłem się przyzwyczajać. Całość ogólnie oceniam dobrze. Jedyny minus to lasery (z białym światłem szczególnie) oślepiały niemiłosiernie i to na dłuższą chwilę. Trzeba było zasłaniać oczy ( siedziałem w 4 rzędzie) W przyszłości należy to poprawić gdyż jest to bardzo irytujące i nie do zaakceptowania."
"Poziom artyst. między 4+ a 5/5. Mogłoby być lepiej gdyby aranż organowy, zwlaszc w linii melodycznej był bardziej dopracowany. Może to kwestia zależna od jakości instrumentu. Gitara soulowa i basowa bez zarzutu (specjalne gratulacje dla gitarzysty za solówki). Wokal interesujący, ale i nieoczekiwany (żeński) we fragm. niewystarczający ze względu na męską tonację. Chóry w dechę. Lasery zbyt biły po oczach, a jakość rzutnika i ekranu bliska żenującej. Muzycznie bardzo OK, technicznie gorzej."