KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Shirley Valentine

35
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
5
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Spektakl wyjątkowy w klimatycznym, miejscu bardzo nam się podobał ( byłyśmy cztery). Bardzo dobra gra, sztuka śmieszna ale też budząca refleksje nad swoim życiem. Czy musimy żyć w kieracie ? Może warto się rozglądnąć, coś zmienić i zacząć żyć !!!!!!!!!!!! Dziękujemy , będziemy wracać z ogromnaą przyjemnością ."
"Wspaniały spektakl . Wyjątkowa aktorka i bardzo klimatyczne miejsce. Byłam pierwszy raz w tym teatrze ale na pewno nie ostatni. Gratulacje dla założycieli teatru , udało się stworzyć coś wyjątkowego."
"Bilety bez najmniejszego problemu, za jednym kliknięciem a przedstawienie - naprawdę świetne. Wiele lat temu widziałam Shirley w wykonaniu Krystyny Jandy. To nie ustępuje. Inaczej przedstawienie odbiera się oczywiście mając lat 30, inaczej 40 a pewnie jeszcze inaczej mając lat 60. Ale zawsze jest tu miejsce na śmiech, na uśmiech i na chwilę zadumy. Super antydepresant dla młodych i starszych, dla facetów - ale chyba jednak głównie dla kobiet. Polecam !"
"transakcja bezproblemowa, wszystko perfekcyjnie, dziękuję. Co do przedstawienia. Byłam już drugi raz, pójdę kolejny. Uwielbiam:)"
"Przede wszystkim cudowna gra aktorska w ciekawym, klimatycznym miejscu. Wszystkim polecamy. Będziemy tutaj wracać."
"Rewelacyjny spektakl. Dużo śmiechu i zabawy. Polecam. Wczoraj po raz drugi (po ok. 2 latach) ubawiłam się na przedstawieniu. Pani Gosia Gadecka niesamowita :)"
"Super, aktorka świetna, dużo śmiechu, świetna zabawa. Polecam."
"świetnie zagrana sztuka,polecam serdecznie."
"świetny spektakl, świetna gra aktorska. Polecam :)"
"Po prostu REWELACJA:)!!! Dawno się tak nie uśmiałem jak na wczorajszym spektaklu. Gorąco polecam!"
"Rewelacyjna gra AKTORSKA Pani Gosi Gadeckiej! Sztuka bawi do łez i zmusza do refleksji. Gorąco POLECAM!"
"Super sztuka, świetne relaks, polecam"