KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Księga Dżungli

113
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.96
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Super spektakl i świetna muzyka. Uczta dla dzieci i dorosłych. Wspaniały przekaz i mile spędzony czas. Serdecznie polecam teatr Baj Pomorski."
"Bilety kupiłam na podstawie komentarzy z 2016 roku. Jednak najwyraźniej dotyczą one jakiejś innej wersji tego spektaklu. Na scenie nie było ani jednego dziecka, nie śpiewano piosenek i nie było dialogów. To spektakl taneczny. W dodatku wszystko bardzo umowne i symboliczne. Chwilami ciężko było się zorientować co właściwie się dzieje na scenie. Dobrze, że czasem się odzywał narrator. 3-latek pół spektaklu pytał, kiedy się zacznie bajka, po czym chciał już wyjść. Jestem zawiedziona."
"Bardzo ciekawe przedstawienie. Świetna muzyka. Mam się podobało."
"Wspaniały spektakl !!! Cała rodzina była zachwycona. Polecam każdemu :)"
"Spektakl z morałem, fantastyczna zabawa, moje dzieci zachwycone mimo zróżnicowanego wieku i zainteresowań(synowie 12 lat, córka 17lat)Mile spędzony czas z rodziną."
"Świetne przedstawienie dla dzieci w każdym wieku!"
"Przedstawienie na 6+. Scenariusz, muzyka i gra małych aktorów, jak na profesjonalnej scenie. Piosenki wpadajace w ucho. Chór owadów-prześmieszny. Polecam małym i dużym! Jedyny minus,że z dalszych rzędów kiepska widoczność."
"BRAWO!!! Jeśli ktoś zastanawia się nad kupnem biletu, niech tego nie robi tylko kupuje czym prędzej! Znakomita zabawa gwarantowana. Choć na przedstawieniu byliśmy trzy dni temu to dzieci o niczym innym nie mówią :) Śpiewają, tańczą, a córa zażyczyła sobie nawet, żeby zawiesić jej hula hop pod sufitem, bo ona też chce być małpką :)"
"Fantastyczny spektakl! Sztuka przez wielkie S! Ręce same składały się do oklasków. Dzieci były zachwycone, do tej pory nucą piosenki i już nie mogą doczekać się Alicji... my zresztą również :)"
"Przedstawienie rewelacyjne!! Dzieci pod wielkim wrażeniem. Skonstruowane tak, by zaciekawiło zarówno dzieci jak i młodzież. Sceny przepełnione akcją, ruchem, ładnie wykonaną piosenką. Z pewnością , jeśli tylko nadarzy się taka okazja, wybierzemy się na nie ponownie."
"Przedstawienie pełne brawury i emocji. Wspaniale się bawiłam z córeczka."
"Niesamowita atmosfera - urzeka zarówno dzieci jak i dorosłych. Warto wybrać się całą rodziną."
"Na przedstawieniu byłam z dziećmi drugi raz. Już to o czymś świadczy. Moja córka (13 lat) stwierdziła, że bardziej jej się podobało niż Piotruś Pan w muzycznym. Polecam z czystym sumieniem."