Komentarze dla: Filharmonia Po Hejnale - cykl koncertów familijnych w PFSB

3
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
5
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
Anna
2023-02-20 12:22:00
"Na koncercie byłam z moim 10-cio letnim synem.Bardzo nam się podobało.Zarowno jesteśmy pod wrażeniem Orkiestry jak i Pana Dyrygenta.Napewno wybierzemy się na kolejny koncert z tego cyklu.Gorąco polecamy."
Monika
2023-02-20 12:19:02
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES