KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Accantus na żywo: Adrian Wiśniewski

211
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.99
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Cudowny koncert i piękne emocje! Ponadto Pan Adrian ma duży dystans do siebie i bardzo się cieszę, że mogłam Go słyszeć."
"Nie potrafię znaleźć odpowiednich słów by opisać to co działo się na scenie. Energia. Talent. Pasja. Humor. Wszystko to sprawiło, że był to najlepszy wieczór w moim życiu. Bawiłam się wspaniale i bardzo chętnie pojadę znów! Mam nadzieję, że Accantus jeszcze nie raz zawita we Wrocławiu, chociaż dla takich przeżyć jestem gotowa jechać wszędzie tam gdzie się pojawią. Dziękuję za koncert panie Adrianie. Za wszystkie te moje ukochane piosenki, które mogłam usłyszeć na żywo i śpiewać razem z panem."
"Super występ i wykonawcy. Pan Adrian mistrzostwo świata. Serdecznie polecam. Szkoda, że Studio Accantus tak rzadko pojawia się na Dolnym Śląsku."
"Wspaniały występ, cudowne doświadczenie, bawiłam się wyśmienicie."
"Wspaniały koncert! Wspaniały wykonawca! Z piosenek Accantusa w wykonaniu Pana Adriana zabrakło mi tylko Piękno jak nóż. Dziękuję za Łysą piosenkę - nie znałam, a świetna. Liczę na kolejne koncerty we Wrocławiu."
"Wspaniały występ i niesamowite przeżycie. Cudownie spędziłam te chwile zagłębiając się w świat muzyki i słów. Studio Accantus i Pan Adrian pozwolili przenieść się choć na chwilę w inny świat:) Z niecierpliwością oczekiwać będę kolejnych koncertów we Wrocławiu."
"Genialnie! Tego co można przeżyć na wystepie Pana Adriana nie da się opisać słowami, to trzeba przeżyć samemu."
"Pan Adrian ma świetny głos, koncert minął zbyt szybko, warto zobaczyć!"