Komentarze dla: MAMMA MIA
Małgorzata
2026-06-22 11:07:11
"Super zabawa była przy wiecznej muzyce ABBY."
Wojciech
2026-06-15 17:14:32
"SUPERRRRR EWENT"
Marzena
2026-06-14 19:46:55
"Bardzo źle a właściwie wcale nie oznaczone miejsca, a koncert kiepski .Kiepsko wydane pieniądze na wieczór. Pozdrawiam"
Karolina
2026-06-14 18:58:13
"Bardzo fajnie polecamy"
Krystos
2026-06-08 16:45:47
"Przyjemny, lekki spektakl z dużą dawką energii. Całość ponad dwie godziny , jedenaścioro artystów, i największe hity Abby na żywo! Całość spójna i warta zobaczenia. Myślę, że spodoba się widzom w każdym wieku"
ewa
2026-06-08 11:46:47
"Rewelacja!!! Dawno się tak fajnie nie wybawiliśmy! Świetny kontakt artystów z publicznością. Dużo przebojów zaśpiewaliśmy razem z aktorami :) Niesamowity perkusista ! Mega solóweczka !!! Chętnie się wybierzemy na część drugą"
Iwona
2026-06-07 21:02:20
"bardzo polecam ,przepiękny koncert"
Kamil
2026-05-27 21:46:32
"Mega show. Cała publiczność została porwana. Świetne brzmienie grupy."
Kris
2026-05-25 13:28:33
"Lekkie, łatwe i przyjemne. Polecam! Krzysztof"
ewa
2026-05-25 13:27:34
"Wspaniały, pełen nostalgii występ. Ponad dwie godziny niesamowitej muzyki, przeplatanej ciekawą i wesołą konferansjerką. Super dodatkiem była grupa baletowa. Wszystkim bardzo się podobało Czekamy z niecierpliwieniem na zapowiedzianą Mamma Mię 2!"
Gabriel
2026-05-23 20:55:03
"Wyrto skorzystać"
krzysiek
2026-05-07 12:52:16
"Całkiem przyjemny koncercik. Warto się wybrać"
ewa
2026-05-07 10:19:04
"Miło spędzony wieczór. Fajne przedstawienie. Polecam"
Tomasz
2026-05-05 11:56:05
"Super SHOW, super atmosfera"
Józef
2026-05-04 08:24:40
"Porażka....cieniutkie głosy, słabe żarciki, nieudolne tancerki. Naprawdę spodziewałem się czegoś fajniejszego. Jedynie od strony muzycznej bez zastrzeżeń."
WIESŁAW
2026-03-18 08:40:04
"WYSTĘP CIEKAWY ,PODOBAŁ SIĘ"
Marcelina
2026-03-09 15:18:09
"Wspaniałe show"
Beata
2026-03-08 22:15:14
"Było wspaniale"
TERESA
2026-03-07 21:45:04
"Super występ."
Alexandr
2026-03-04 10:20:44
"Bardzo ładnie zagrane widowisko. Wszystko było jak trzeba. Ludzie śpiewali i tańczyli razem z artistami. Całe show ponad dwie godziny. Warto się wybrać Pozdrawlaju. Alex"
Ana
2026-03-04 10:18:07
"Wspaniały spektakl. Dwie godziny z największymi przebojami Abby zagranymi i zaśpiewanymi na żywo! Coś niesamowitego! Jeszcze mi kolana drżą! Polecam dla wszystkich, którzy tak jak ja , kochają Abbę!"
Edward
2026-03-03 03:49:00
"Koncert wyzwolił emocje z młodości. Piękne chwile..."
Jerzy
2026-03-02 17:43:04
"Koncert taki sobie , bez większych emocji ."
Jolanta
2026-02-28 09:05:42
"Bardzo piękny koncert! Piosenki Abba ponadczasowe! Polecam"
Joanna
2026-02-28 00:50:59
"Najlepsze piosenki Abby , w dobrym wykonaniu. Polecam"
Kliknij TUTAJ aby powróć do wersji mobilnej strony


