KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Orkiestra Adama Sztaby - 10 lat na scenie!

23
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.87
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Minimum dwa zdania to za mało aby wyrazić opinię .Powiem tak...Adam Sztaba to sztaba złota dla ciebie i twojej orkiestry."
"bardzo fajnie zagrane ... niesamowite wrażenia ... tyle, że mówienia mogłoby być mniej, do tego 20 minut przerwy i koncert zrobił się 3 godzinny ... bo gdyby tle było faktycznego występu to by było coś. Niemniej Adam i jego grupa nie zawiedli. :))"
"Za dlugie i za czesto informacje na telebimie poprostu robilo sie nudne.Muzyka bardzo dobra ale majac tak znakomitych muzykow to brakowalo mi solowek a zwlaszcza perkusyjnych."
"mało muzyki, ciągła paplanina na telebimie - nudy. Ale dziś mam Raz , Dwa, Trzy w Szczecinie 25lecie to będzie czad!!!!!!!!!!!!!!!!"
"Koncert super, muza wspaniała. Poprosimy o więcej....."
"Super występ, wspaniali artyści i świetni muzycy :) oby częściej takie wydarzenia :)"
"Świetny Młody muzyk, aranżer, dyrygent. Niestety wczorajszy koncert to \nie moje klimaty\, potraktowaliśmy ten koncert jak ciekawostkę."
"Koncert rewelacja,Sztaba jest wielki,bawiliśmy się doskonale,pomimo tych 150-u kilometrów które musieliśmy pokonać aby dojechać do Koszalina to nie żałujemy ,pojedziemy nawet na drugi koniec Polski aby przeżyć to jeszcze raz."
"Adam Sztaba i jego orkiestra byli wspaniali! No i zaproszone gwiazdy - świetny dobór. Szczególnie podobał mi się Kuba Badach - ma niepowtarzalną barwę głosu ;-)))) Więcej takich projektów!"