KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: ROAST Krzysztofa SKIBY

4
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"To mój drugi roast. Pierwszy był Abelarda. Bez porównania! Tutaj pozamiatał mnie prowadzący :) Mam wrażenie, że Lotek najbardziej lał z jego \żartów\ :D Poza tym było przyjemnie. Lepsze i gorsze żarty. Chyba zawiódł mnie trochę Skiba, spodziewałem się, że będzie lepszy."
"Ten roast uratowali Zalewski i Lotek. Modzelewski, Leja, Pięta byli dobrzy, ale za krótko mówili. Reszta się nie popisała, bardzo typowe żarty, zero oryginalności. Ogólnie to ekipa była słaba w porównaniu do poprzednich roastów (Urbańskiego, Majewskiego). Prowadzący był żenujący, irytujący i widać bylo, że się do tego po prostu nie nadaje. Zawsze na roastach prowadzi jeden z występujących lub ktoś kto po prostu umnie prowadzić tego typu imprezy. Tutaj była całkowita amtorka pod tym względem."
"Hmmm... Nie wiem, czy to przypadek, ale występujący usiedli według pewnego klucza - silna prawa strona i słaba lewa. Bękarty Stendupu i Ola uratowali tę imprezę. Bękarty widziałem wcześniej i wiedziałem, że będzie dobrze. Ola - bardzo przyjemne rozczarowanie. To nie tylko piękna kobieta, ale z bardzo dużym poczuciem humoru, dystansem i chyba ona najbardziej zareagowała na to, co się działo na scenie - Kłapouchy, który przypomina czyjąś matkę (skrót). Sam Skiba wypadł nieźle, choć krótko. :)"
Śledź nas na Facebooku
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »