Komentarze dla: Kraina uśmiechu F. Lehar operetka - Arte Creatura Teatr Muzyczny

14
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
5
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
Zofia
2025-01-18 18:12:09
"Niesamowite przeżycia! Na prawdę warto zobaczyć ten spektakl i usłyszeć takue głosy!"
Stefania
2025-01-15 14:08:41
"Cudowny spektakl, pełen miłości i pięknej muzyki. Wspaniali wykonawcy. Super kostiumy i kolory!"
Barbara
2024-12-11 09:02:40
Katarzyna
2024-12-02 11:47:51
"Cudnowy spektakl! Bardzo wzruszający. Głosy solistów niesmowite, świetny dyrygent! Miło było posłuchać i popatrzeć. Brawo dla tego teatru!!!"
Ola
2024-05-21 09:42:01
"Fenomenalny występ! Śpiew, kostiumy, orkiestra robiły niesamowite wrażanie. A do tego niezwykła, wzruszająca historia. Zespół godny polecenia!"
Stefania
2024-04-13 16:38:37
Ela
2024-04-12 10:03:11
"Fantastyczne widowisko! Więcej takich imprez z naszym mieście! Było i zabawnie i sentymentalnie. Po prostu znakomicie******"
Maria
2024-04-08 22:39:03
"Wspaniała operetka! Można było przeżyć niezwykłe emocje. A do tego śpiew głównej pary był niezrównany! Wspomnienie o tym jeszcze długo zostanie w mojej pamięci!"
Dorota
2024-04-08 22:17:06
"Cudowny spektakl! Wspaniałe i mocne głosy brzmiały przez ponad dwie godziny, można było podziwiać znakomite stroje. Świetny dyrygent! Mam nadzieję, że zespół przyjedzie jeszcze do Piotrkowa. Polecam każdemu!"
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES