KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Festiwal 321 Impro

21
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
5
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Ludzie z pasją uczynili z Konstancina polską stolicę improwizacji! Wspaniały wieczór!"
"Bardzo fajna impreza dla fanów różnego typu kabaretów :)"
"321 IMPRO - To moje najukochańsze zakończenie wakacji!!! Uwielbiam ten festiwal i polecam go wszystkim, którzy chcą zobaczyć jak wspaniałą rozrywką jest improwizacja!!!"
"321 IMPRO - To moje najukochańsze zakończenie wakacji!!! Uwielbiam ten festiwal i polecam go wszystkim, którzy chcą zobaczyć jak wspaniałą rozrywką jest improwizacja!!!"
"Świetna impreza, bawiliśmy się doskonale. Żałuję, że nie kupiłam biletów na drugi dzień festiwalu. W przyszłym roku będę polować wcześniej :)"
"Absolutnie niekończąca się zabawa. 2 h śmiechu, radości, spontanU. To trzeba przeżyć."
"Wspaniała zabawa, polecam wszystkim! To był mój pierwszy raz na tym festiwalu, z pewnością nie ostatni- za rok obecność obowiązkowa!"
"tylko jedno słowo: super!!! poproszę o więcej i częściej"
"Bylo NIESAMOWICIE! W przyszlym roku kupuję bilety na wszystkie dni Festiwalu. Naprawdę bawiłam się wyśmienicie. Więcej i częściej poproszę :)"
"Festiwal 321impro stał się już impro-imprezą, której opuścić nie sposób. Możliwość obejrzenia zarówno polskich, jak i światowych grup improwizacyjnych, a także wzięcia udział w warsztatach prowadzonych przez przedstawicieli tych ostatnich, jest naprawdę bezcenna. Poza tym atmosfera jest iście przyjacielska, łącząca zarówno tych, którzy się impro parają samodzielnie, jak i widzów i kibiców tychże sportów teatralnych. Mam nadzieję, ze festiwal będzie się rozrastał. Polecam!"
"Pierwszy raz byłam na tym festiwalu. Następnego nie przepuszczę. Polecam."
"Teatr improwizowany to najlepsza forma rozgrywki!!! Niech żyje 321 impro!!!"