Komentarze i opinie klientów
Kamila
2024-11-25 15:09:06
"Przedstawienie średnie:( drugi raz bym nie poszła ."
Piotr
2024-11-25 15:07:59
"Wszystko super .A przedstawienie piękne"
wioletta
2024-11-25 14:40:11
"Super koncert"
Małgorzata
2024-11-25 14:13:00
"Jestem bardzo zadowolona"
Małgorzata
2024-11-25 14:08:29
"Wspaniały koncert, dziękuję"
Justyna
2024-11-25 14:05:57
"wszystko w porządku :)"
Dominik
2024-11-25 13:51:22
""Wspaniały artysta! Lata się tak nie śmiałem. Specyficzny humor, który uwielbiam . Gratka!""
Amelia
2024-11-25 13:30:42
"Byłam już na drugim występie Magdy i jak zawsze był ogień. Cieszę się że występ był niedaleko miejsca mojego zamieszkania i mam nadzieje że Magda nie raz przyjdzie jeszcze do Włodawy :)"
Marcelina
2024-11-25 13:29:31
"Piękne Widowisko, wirtuozeria, sztuka! Połączenie muzyki, śpiewu i pewnego rodzaju komedii, gorąco polecam!"
Agnieszka
2024-11-25 13:22:47
"Bardzo słaby spektakl w porównaniu z Klimakterium 1. Nie polecam."
Janusz
2024-11-25 13:10:46
"Mistrz w każdym wydaniu."
Magdalena
2024-11-25 13:00:01
"Świetna komedia, bardzo polecam"
Dorota
2024-11-25 12:46:19
"Fantastyczny koncert. polecam"
Iwona
2024-11-25 12:37:26
"Super zabawa. Polecam"
Agnieszka
2024-11-25 12:23:18
"Wspaniały występ dostarczający mnóstwo wzruszeń, zachwyt i owację na stojąco !!!!"
Odpowiedź organizatora z 2024-11-30 10:58:51:
"Cieszę się! Pozdrawiam serdecznie, Grzegorz Niemczuk"
"Cieszę się! Pozdrawiam serdecznie, Grzegorz Niemczuk"
Monika
2024-11-25 12:03:06
Krzysztof
2024-11-25 11:51:20
"Bardzo fajna sztuka . Przyjemnie i wesoło."
Katarzyna
2024-11-25 11:51:06
"Dramat. Mój 7 letni syn nudził się cały czas, atrakcje dla dzieci do 3 roku życia. Tak naprawdę nie warte nawet 10 zł za wstęp. 2 malutkie dmuchane zamki i sam kicz dookoła."
Dorota
2024-11-25 11:40:49
"Pani Janda JAK ZAWSZE KLASA SAMA W SOBIE , ogromny dorobek artystyczny. Gratulacje. Polecamy monolog w ciemno."
Piotr
2024-11-25 11:25:07
"Świetny występ. Marlena jak zwykle ze swoją energią i coraz bardziej dojrzałym żartem. Czekam na kolejny program :)"
Akonom
2024-11-25 11:24:38
"Piękny koncert,cudny plaster miodu dla ukojenia serca i duszy.Organizacja imprezy sprawna.Super!"
Renata
2024-11-25 11:17:44
"Wspaniały koncert , dobra organizacja, było cudownie"
Piotr
2024-11-25 11:07:45
Małgorzata
2024-11-25 11:02:51
"Wspaniała zabawa, polecam wszystkim. Czekamy na kolejne."
Kinga
2024-11-25 11:02:13
"Panowie dziękuję. Mąż po spektaklu zabrał mnie na randkę. Więcej pisać nie trzeba. Brawo za ten przekaz. Dziewczyny, zaciągnijcie na ten spektakl swoich mężów, chłopaków... Jest szansa, że zrozumieją coś, czego nie rozumieją"
Kliknij TUTAJ aby powróć do wersji mobilnej strony


