Komentarze dla: Ustrońska Gala Disco Polo

12
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.75
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
Krzysztof
2024-09-23 08:13:35
Agnieszka
2024-09-23 07:54:32
"Było super, na pewno skorzystam jeszcze nie raz organizacją też Ok. Pozdrawiam"
Patryk
2024-09-23 05:21:04
Arleta
2024-09-22 22:53:18
Bogdan
2024-09-22 19:06:52
"W tym roku strasznebydło ludzie stali na ławkach z przodu nic nie było widać, ogólnie koncert i zespoły ok oprócz pajaca z WonerS który ewidentnie pomylił koncerty i nie wiem czy śpiewał za karę czy poprostu nikt go nigdzie nie chce to dali mu pośpiewać Byliśmy drugi raz i jeżeli sytulacja się powtórzy to ostatni raz jesteśmy na tej gali."
patrycja
2024-09-22 18:54:42
Iwona
2024-09-22 18:25:08
Katarzyna
2023-09-25 08:03:43
Sebastian
2023-09-24 18:12:32
"Bardzo zadowolony z tej imprezy oby takich imprez w naszym rejonie było więcej"
Martyna
2023-09-24 17:39:29
Krystyna
2023-09-24 17:35:27
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES