Komentarze dla: Koncert z... Jajem !!!!

3
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
5
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
Jolanta
2015-10-20 20:15:53
"Tak jak oczekiwaliśmy było super. Innej możliwości nie ma w tym składzie. Zawsze jest cudnie."
marcin
2015-10-19 07:42:01
Marek
2015-10-18 14:43:54
"To był naprawdę koncert z jajem. Świetna obsada, rewelacyjne wykonanie a przy tym super zabawa. Artyści zaskoczyli nie tylko super aranżacją ale również strojami i humorem. Gorąco polecam wszystkim kochającym Sztukę, Piosenkę, Operetkę, Musical etc. Pozdrawiam"
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES