Komentarze dla: Optymiści, czyli nasi w Egipcie

165
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.69
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
Ludmiła
2026-06-22 16:02:38
"Super. szczerze się pośmiałam, a starsze panie aż piszczały:)"
Joanna
2026-06-07 20:52:42
Izabela
2026-06-07 17:20:31
"Zdecydowanie role męskie lepsze, bardziej profesjonalne, widać duże zaangażowanie. Scena z sądem nieciekawa, 4 gwiazdki na 5"
Krzysztof
2026-05-31 16:10:35
Rafał
2026-05-31 10:29:55
Katarzyna
2026-05-11 17:25:46
"Świetny spektakl, rewelacyjna gra aktorska. Polecam gorąco"
Monika
2026-04-29 18:29:42
"Mega spektakl, oby więcej takich komedii ✨ Polecam !"
Jolanta
2026-04-27 22:06:40
"SUPER GRA AKTORSKA.......DOŚWIADCZENIE I OSOBOWOŚĆ AKTORÓW POPROSTU REWELACJA.....MNÓSTWO ŚMIECHU I DOBREGO HUMORU....POLECAM SERDECZNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DZIĘKUJEMY I BĘDZIEMY NA KOLEJNYCH SPEKTAKLACH NA 100 %."
Anna
2026-04-27 19:12:52
Magdalena
2026-04-14 20:42:40
"Spektakl był świetny , doskonała obsada aktorska, która rewelacyjnie zagrała, treść bardzo dobra , komiczna. Dobrze sie bawiłam, śmiałam, ale też ten spektakl wnosił wiele wartości takich jak miłość, więź, rodzina"
Natalia
2026-04-13 11:23:57
"Polecam gorąco , ubaw po pachy i świetna gra aktorska :)"
Anna
2026-04-12 01:57:15
Jadwiga
2026-03-30 18:29:11
Iwona
2026-03-29 17:51:00
"Rewelacyjny spektakl. Świetna obsada. Miło spędzony wieczór."
Sara
2026-03-23 08:16:01
Wiesława
2026-03-06 17:27:40
"Komedia prowadzona w fajnym tempie.Zabawne akcje z dobrą obsadą aktorską.Mile spędzony czas"
Anna
2026-03-02 19:03:19
Maria
2026-03-02 15:54:45
"Dobra organizacja, wspaniali aktorzy, spektakl pełen humoru."
Małgorzata
2026-03-01 10:08:32
Robert
2026-02-02 19:26:05
"Wspaniałe przedstawienie. Ekstra śmieszne i fajni znani aktorzy. Wysoki poziom humoru."
Barbara
2026-02-02 08:16:59
"Super pod każdym względem. Dwie godziny śmiechu, fantastyczne dialogi, rewelacyjna gra aktorów. Tego właśnie nam potrzeba śmiechu, śmiechu i śmiechu w tej smutnej rzeczywistości POLECAM z całego serca dla wszystkich, którzy pragną relaksu, dobrej zabawy i dużej dawki humoru Na pewno wybierzemy się też na drugą część !"
Agnieszka
2025-12-15 09:26:10
"miło spędzony wieczór, gra aktorska na najwyższym poziomie , polecam wszystkim którzy lubią lekką komedię"
Zofia
2025-12-08 20:49:06
"Witam, jestem nie do końca usatysfakcjonowana tym programem. Obsada znakomita i gra doskonała, ale sam spektakl nie dał mi tyle na ile się spodziewałam"
<<<   -   1  2  3  4  5  6  7   -   >>>
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES