KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Mikołaj spełnia sny

31
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
3.9
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Miałam wrażenie jakby przedstawienie było niedopracowane...moja trzylstka była zadowolona, ale tylko dzięki dużej ilości piosenek."
"Przedstawienie trochę kiczowate, ale wesołe i dało dużo radości mojemu 5 letniemu synkowi. Realizacja zakupu biletu bez zarzutu."
"Przedstawienie niestety bardzo słabe.. przykro mi to mówić ale zarówno ja jak i moje dzieci strasznie się na nim wynudzily.. w dodatku oszukali Państwo widzów, a głównie dzieci obietnica o prezentach dla wszystkich.. tak się nie robi!"
"Bardzo fajne przedstawienie dla młodszych dzieci, moja córka w wieku 3,5 lat wyszła zachwycona. Starsze dzieci mogą być lekko znudzone."
"Nie jest to coś, co mogę polecić z czystym sumieniem. Poczynając od tego, że aktorzy grali jakby za karę, sama fabuła mocno średnia, bez przesłania, czego zazwyczaj oczekuje się od przedstawień dla dzieci.Było za głośno-syn zatykał uszy, stroboskopy podczas piosenek również niewskazane dla Maluchów. Śpiewanie kolęd(całych DWÓCH)na koniec miało wprowadzić świąteczny nastrój.Wprowadziło.Jednak solowy występ na koniec(bardzo ładny skądinąd)znudził dzieci okrutnie."
"Nie polecam. Tanie rekwizyty, rozpadająca się scenografia, opóźnienia. Wyszliśmy w trakcie z dzieckiem, naprawdę było bardzo słabo."
"Przedstawienie dla 3-6 latków, dzieciom sie podobało,chociaż po 30 minutach było już nudno. Rodziców specjalnie nie zaskoczyło."
"Przedstawienie niewysokich lotów. Przewróciła się dekoracja, brak prezentu dla każdego dziecka mimo zapisu na plakacie. Jak na taki poziom to bilety o dyszkę za drogie."
"Super renifer-super głos. Na koniec piękne kolędy razem śpiewane. Wesołe świąteczne przedstawienie. Polecam"
"Jola. Przedstawienie średniej jakości.Na koniec spotkanie z gwiazdorem okropne.Popisy dzieciaków, które nie potrafiły nawet jednej zwrotki piosenki porządnie zaśpiewać, w tym czasie widziałabym śpiew wszystkich pięknych kolęd.Takie wprowadzenie w nastrój świąteczny."
"transakcja przebiegła bardzo dobrze, po raz pierwszy korzystałam ze strony kup bilecik i bez problemów udało się w ciągu kilu minut wydrukować bilety. Strona jest super można z wyprzedzeniem dowiedzieć się gdzie i kiedy odbywają się interesujące nas wydarzenia kulturalne i sportowe"