KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Edyta Geppert z zespołem VASIE

122
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.96
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Wyjątkowa osobowość, więc atmosfera recitalu także wyjątkowa. Profesjonalizm wszystkich artystów współwystępujących. Ogromna kultura i talent prowadzącego Piotra Lorenza. Zaskoczył Dźwiękowiec grą na trąbce. A pani Edyta? Doskonała! Zaangażowanie, kontakt z publicznością - to zaszczyt móc uczestniczyć w takiej uczcie ;)"
"To juz kolejny raz,gdy korzystam z tego sprzedawcy. Nigdy się nie zawiodłam. Portal działa szybko i nie ma się do czego przyczepić. POLECAM!!!!!! No a koncert Edytki znowu był super. Gdyby przypadkiem trafił do niej mój komentarz to pragnę gorąco podziękować za wykonanie ukochanego utworu pt Los . Teraz czekam na recital podczas, którego usłyszę na żywo drugi ukochany utwór czyli Modlitwa Francois Villon"
"To był wspaniały recital. Cała pozytywna energia Pani Edyty udziela się nam wszystkim , człowiek wychodzi z imprezy lepszy."
"Super koncert ,miła odsłona p .Edyty, miło spędzony wieczór"
"Wspanialy koncert, muzyka na najwyzszym poziomie, Pani Edyta cudowna zarowno w,, powaznym jak i kabaretowym repertuarze, rewelacyjny zespol Vasie."
"przepiękny koncert, Pani Edyta jest wspaniałą piosenkarką z fantastycznym głosem. Koncert pod każdym względem udany."
"Poszliśmy na koncert z uwagi ma standardowe przeboje Pani Gepert. Nowe kabaretowe wcielenie nie przemawia do nas"
"Było pięknie. Dziękuję Pani Edyto, odkryłam Panią na nowo. Zabrakło mi jednej piosenki :jaka róża.... Te ucztę mam w sercu na lata. Dziękuję."
"Pani Edyta to niezawodna dostarczycielka wzruszeń i przeżyć estetycznych, w znakomitej formie wokalnej (i tanecznej!), a towarzyszący Jej Panowie to istny miód na serce i uszy! Niestety, marketingowo koncert niedopracowany (ja natrafiłam na info przypadkowo, przeglądając kalendarz imprez) i stąd niepełna sala - wielka szkoda!"
"Niestety było zbyt cicho ustawiona muzyka. Dopiero pod koniec koncertu ktoś się zorientował i było lepiej. Bardzo dobrze słyszalny wokal za to duży plus. I pytanie : dlaczego na scenie było tak ciemno? Muzycy jakby w totalnym cieniu a pianista jakby grał po omacku … oczywiście gra była ok. Zupełnie nie rozumiem tej ciemności która panowała przez większość koncertu. Tak czy siak pięknie - ale za cicho i za ciemno. Szkoda ..."
"Od lat marzyłam, żeby usłyszeć Edytę Geppert na żywo. Moje marzenie się wczoraj spełniło. Kocham Jej piosenki a ich słowa wyrażają to, co myślę i czuję... Dziękuję !"
"Piękny, klimatyczny koncert. Warto posłuchać piosenek Pani Edyty i przenieść się na trochę w świat muzyki przez duże M."
"Wieczór bardzo miło spędzony. Pani Edyta Geppert z pełnym profesjonalizmem wykonała swoje utwory, a przepiekna barwa głosu była ukojeniem dla duszy. Szacunek również dla Muzyków Pani Edyty którzy z pełnym zaangazowanie wspierali artystke na scenie. Repertuar dobrany tak starannie że nie można było się nudzić. Recital rewelacyjny, polecam melomanom takim jak ja."
"cudowne chwile z piosenkami pani Edyty, jak zawsze niesamowite odczucia"
"Są artyści wysokiej klasy i do takich należy Pani Edyta Geppert. O sile oddziaływania Artystki niech świadczy to, że zauroczyła swoimi interpretacjami mojego trzynastoletniego syna."