KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Kobieta Pierwotna

66
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.89
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Pani Hanna Śleszyńska wspaniała. Kobieta Pierwotna to świetne przedstawienie. Polecam"
"Świetne przedstawienie ja osobiście bylam już drugi raz na tym przedstawieniu. Świetna zabawa Pani Hania z taką swobodą wprowadza wszystkich w nastrój zabawy i smiechu polecam, z humorem pokazane z życia wzięte przypadki"
"Przezabawnie,miło,ciekawie spędzony czasz.Gdy tylko zauważycie Państwo,że w Waszej okolicy będzie wystawiana Kobieta Pierwotna biegnijcie po bilety WARTO.Pani Hanna Śleszyńska-MISTRZOSTWO"
"Bardzo polecam, świetna zabawa, Pani Hanna jak zwykle pełna werwy i humoru"
"Świetne przedstawienie, pani Hanna jest doskonała. Polecam"
"Zawsze lubiliśmy Hannę Śleszyńską jako aktorkę, znaliśmy ją głównie z ekranu tv, wczorajszy kontakt na żywo utwierdził nas, że jest świetną aktorką, warto zobaczyć Kobietę pierwotną."
"fantastyczne wydarzenie z dużą dawką śmiechu."
"Goraco polecam spektakl :) dużo śmiechu :)"
"Rewelacja. Uśmiałam się do łez w niektórych momentach. Pani Hanna jest wspaniała i jedyna swoim rodzaju. Polecam jak najbardziej."
"Świetna zabawa, ekstra kontakt z publicznością, trochę świntuszenia i mnóstwo śmiechu. Śleszyńska znakomita i pełna energii."
"Świetne przedstawienie. Hanna Śleszyńska jak zwykle rewelacyjna. Potrafiła świetnie bawić widownię przez półtorej godziny bez przerwy, przednia zabawa. Naprawdę warto było ..."
"Pani Hanna była wspaniała, pełna energii i taka prawdziwa! Swoją postacią wypełniła scenę. Mówią, że do tanga trzeba dwojga, ale nie w przypadku tej sztuki. Cała widownia boki zrywała. Mistrzostwo! Polecam Wszystkim!"