Komentarze dla: Marcin Daniec
242
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.87
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
Monika
2017-03-06 14:02:32
"Relewelacja, wszystko super, sala, naglosnienie, a nowy monolog Pana Marcina o Miliku GENIALNY :)"
Grażyna
2017-03-06 12:01:27
"Impreza oczywiście bardzo udana. Organizacja imprezy bardzo dobra. Będę korzystać z Państwa strony."
Jan
2017-03-06 11:51:55
"Marcin to klasa sama w sobie, można iść w ciemno"
Janusz
2017-03-06 11:26:40
"Było super. Dwie godziny śmiechu i później ból brzucha z tego powodu. Szczerze polecam każdemu."
Wojciech
2017-03-06 10:06:41
"Wszystko super. Bardzo mi sie podobalo."
Iza
2017-03-06 09:44:31
"Pan Marcin był na prawdę świetny!
Gorzej wypadła organizacja występu. Zamiana miejsc w ostatniej chwili, mimo że rząd w którym miałam siedzieć docelowo, był pusty do końca występu.."
Monika
2017-03-06 09:18:43
"Bardzo fajna zabawa.Jak zawsze p.Marcin umie rozbawic publike"
Paulina
2017-03-06 08:56:22
"Rewelacyjny jak zwykle Pan Marcin. Prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i super kontaktu z publicznością. Polecam!!POLECAM"
Michał
2017-03-06 08:38:44
"Znakomity występ, 2 godziny świetnej zabawy, P. Marcin to profesjonalista w swoim fachu."
Dorota
2017-03-06 08:38:13
"Pan Daniec jak zwykle rewelacyjny, uwielbiam jego występy, polecam."
Patrycja
2017-03-06 07:39:08
"Genialny występ ! ;)"
Łukasz
2017-03-06 06:19:11
"Świetna interakcja z widownią, część występu stałego, część aktualnego, po nie bylo problemu ze zdjęciami, sam Pan Marcin inicjowal rozmowę, swietny gość, świetna impreza!"
Anna
2017-03-06 01:13:42
"Powiem krótko-jestem kilka godzin po występie pana Dańca i do teraz jestem obolała ze śmiechu dosłownie i w przenośni. Warto zapomnieć się na te 2 godzinki i przenieść w świat tylko radości .Dziękuje ..."
Henryk
2017-03-06 00:46:48
"Świetny występ, super gość, śmiechu po pachy!!!"
Ryszard
2016-11-20 20:41:26
"Po występie miałem możliwość udać się za scenę po autograf.Marcin Daniec to wspaniały życzliwy człowiek .Występ był wręcz rodzinny."
ANDRZEJ
2016-11-18 08:52:16
"Ciekawy występ.Troszkę krótki."
Ewelina
2016-11-11 21:00:39
"Rewelacja , Super !!! Dwie godziny śmiechu :) Klasa !!! Miło spedzony wieczór ."
Jacek
2016-11-11 10:52:24
"Profesjonalny, miły pogodny występ. polecam"
Pati
2016-10-20 14:04:46
"Występ świetny, program, w którym poruszone były oczywiście bieżące sprawy. Dwie godziny śmiechu!"
Janusz
2016-10-20 10:46:35
"5 gwiazdkowy Pan Marcin Daniec. Świetny występ zresztą jak zwykle , szybko zleciały te 2 godziny, super"
danuta
2016-10-10 08:09:05
"Było cudownie, dwie godziny śmiechu, podziwiam Pana Marcina za jego kondycję. Pozdrawiam."
Iwona
2016-10-03 13:16:37
"Występ pierwsza klasa-dużo śmiechu. Polecam wszystkim."
Iwona
2016-09-23 22:38:37
"Bardzo fajny występ M.Dańca z resztą jak zawsze pełen dobrego humoru ,warto było pójść miło spędzony wieczór !!!"
Leszek
2016-09-22 10:28:31
"Bylo super - dziekujemy"
Anna
2016-09-21 22:04:25
"Świetny występ! Polecam!"
Kliknij TUTAJ aby powróć do wersji mobilnej strony


