KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Robert Janowski

11
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.36
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Bardzo sympatyczny udany występ.Piękne niezapomniane piosenki.Polecam ."
"Wszystko przecudowne! Przede wszystkim piękny głos Roberta Janowskiego. Świetnie brzmiący zespół muzyków. I piosenki, które mimo upływu czasu, pozwalają zapomnieć o wszystkich kłopotach. I niezwykle ciepły kontakt p. Roberta z publicznością. Jestem pod wrażeniem! Polecam! Tego nie można nie posłuchać!"
"Powrót do krainy łagodności ze znakomitym i kontaktowym Robertem Janowskim, ciekawe aranżacje, świetna i bogata w instrumenty orkiestra. W pojedynku: piosenki przedwojenne vs piosenki powojenne - dla mnie te drugie górą."
"Koncert wspaniały! Doskonali muzycy , młodzi i niezwykle zdolni! Kto nie był niech żałuje! No i sam Lider Robert Janowski - doskonały repertuar, kontakt z publicznością i idealnie pasujący głos oraz styl śpiewania. Trzeba być koniecznie!!!"
"Super bilety były prezentem dla moich rodziców jak wrócili było zachwyceni. Robert jak zwykle super kontakt z publicznością, super repertuar w pięknym wykonaniu. Wszystko w pięknym miejscu, kameralnie z czystym przekonaniem polecam."

Robert Janowski

"koncert ogólnie niezły.ale muzyka zbyt głośna dla starszych osób. W programie jaka to melodia Pan Janowski wypada lepiej."

Robert Janowski

"Taka sobie chałturka wakacyjna na wesoło. Zapowiedzi dawały nadzieję na więcej. Jak zwykle hałaśliwa muzyka zagłuszała wokalistę. To tak planowo?"

Robert Janowski

"za duzo gadania ,za malo piosenek ."

Robert Janowski

"Pan Janowski,bardzo sympatyczny, rewelacyjny kontakt z publicznością. Koncert bardzo mi sie podobał, z małymi ale.....Zamiast piosenki OZ jako kapeli \wolnościowej\, mozna było zaśpiewać coś REPUBLIKI (koncert w toruniu). Jak dla mnie aranżacje piosenek ok, ale Panie ok 60tki wolałyby chyba bardziej spokone aranżacje"

Robert Janowski

"Robert Janowski jak zwykle bezpośredni i uroczy. Choć głos nie największy , interpretacje i aranżacje starych piosenek bardzo nam się podobały. Bardzo miły wieczór, szkoda, że już ostatni w cyklu \Koncertów pod gwiazdami\"

Robert Janowski

"Klasa, profesjonalizm, piękny glos w niezapomnianych piosenkach. Pan Janowski z Zespołem są genialni.udany pelen wzruszen wieczór.dziekuje ps akcja z tel.mistrzostwo!"