Komentarze dla: Patriarkh

9
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
5
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
Robert
2026-03-29 22:03:30
Krystian
2026-03-29 19:05:40
"Super szkoda ze osiolka nie bylo"
Adam
2026-03-22 15:35:15
"Fantastyczny koncert w szczególności w wydaniu Ephialtes a zwłaszcza Patriarkh"
Grzegorz
2026-03-17 18:18:16
"Było mega super wpadłem w zachwyt czekam na następny koncert Patriarkh."
Arkadiusz
2025-03-18 22:37:15
"Super koncert.Zakup biletu wszystko ok."
Robert
2025-03-18 06:32:01
"Supporty fajne, Patriarha dała jak zwykle (batuszka dwa lata wcześniej w też w proximie), piękny tajemniczy i mroczny ,,prawosławny koncert. Płyta Prorok Ilia -bardzo dobra. Pomysł w wstawkami (intro) zapowiadanymi przez ducha ilii Świetny! Polecam ten spektakl."
Hanna
2025-03-17 10:17:17
"Pokłony dla Patriarkh. Dobre to było !"
Adam
2025-03-08 21:27:06
"Wspaniałe widowisko, to co robi Patriarkh (Batushka) to coś zdecydowanie więcej niż zwyczajny koncert. Nowy album brzmi na żywo iście monumentalnie, a warstwa artystyczna powala."
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES