Komentarze dla: ROCK przy świecach
wioletta
2026-06-16 16:34:51
"Wspaniały koncert. Polecam wszystkim fanom rocka"
Ewa
2026-06-15 18:55:07
"Wspaniały koncert.Dziękujè."
Elżbieta
2026-06-15 17:36:55
"Bardzo udany koncert. Super wykonanie i dobór utworów."
Katarzyna
2026-06-14 22:23:10
"Fantastyczny koncert! Rockowe klasyki w wyjątkowej, nastrojowej aranżacji przy blasku świec zrobiły ogromne wrażenie. Świetni muzycy, doskonała atmosfera i bardzo dobry kontakt z publicznością. To było niezwykłe połączenie energii rocka z elegancją muzyki na żywo. Zdecydowanie warto przeżyć taki wieczór - polecam!"
Michal
2026-06-11 22:51:14
"Warty polecenie koncert. Świetni artyści . Wykonanie utworów na najwyższym poziomie :)"
Ryszard
2026-06-11 22:06:36
Małgorzata
2026-06-11 20:21:59
"Niesamowity koncert. Super energia i świetni wykonawcy!"
Filip
2026-06-11 19:58:47
"Wszystko super, napewno wrócimy z zona"
Katarzyna
2026-06-10 19:53:35
"Super koncert. Brakuje mi tylko nazwy zespołu by móc "śledzić " ich dalsze wystąpienia"
Justyna
2026-06-07 16:45:26
"Było super, polecamy. Chętnie pójdziemy na kolejne koncerty"
Alexander
2026-06-03 15:10:40
"Koncert bardzo mi się spodobał! Wykonanie było na bardzo wysokim poziomie - zespół zagrał znakomicie, a wokalista zachwycił swoim głosem. Z przyjemnością wybrałbym się jeszcze raz i z czystym sumieniem polecam ten koncert wszystkim miłośnikom dobrej muzyki"
Julia
2026-06-03 15:03:02
"Świetnie dobrane utwory, strzał w 10! Wykonanie, zespół, wokal - wszystko było super. Gorąco polecam odwiedzić ten koncert!"
Anna
2026-06-03 00:04:43
"Cudowny koncert, wspaniała atmosfera, zespół rozspiewal publiczność. Polecam każdemu"
Maja
2026-05-11 19:43:32
"Świetnie się bawiłem na koncercie, podobał mi się głos wokalisty."
Maria
2026-05-11 19:38:10
"Podobał mi się koncert. Wspaniały wokalista!!"
Andrzej
2026-05-10 18:39:22
"Wszystko ok . Polecam goraco"
Karolina
2026-05-10 10:03:48
"Przepiękny koncert!"
Andrzej
2026-05-09 20:39:59
"Super koncert ze znanymi przebojami w bardzo dobrym wykonaniu !!!"
Karolina
2026-05-09 19:54:58
"Było super, magiczny koncert"
Andrzej
2026-05-08 00:22:43
"Piekny i bardzo udany koncert, Muzyka i wokal fantastyczne!"
Liliana
2026-05-06 22:05:10
"Wokalista zachwycił swoim głosem, koncert cudowny. Już tylko miłe emocje, DZIĘKUJĘ"
Miłosz
2026-05-06 11:57:30
"to był niesamowity koncert))"
Izabela
2026-03-30 17:50:09
"Cudowny koncert, byłam pierwszy raz i jestem mega zadowolona,klimat super, wokalista oraz reszta ekipy super ☺️"
Paweł
2026-03-30 15:07:12
"Super udany koncert"
Edward
2026-03-24 20:24:57
"Wspaniałe widowisko- atmosfera !"
Kliknij TUTAJ aby powróć do wersji mobilnej strony


