Komentarze i opinie klientów

331575
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.88
średnia ocena
pozycji w TOP
Antonina
2024-02-12 12:57:34
"Wszystko jest dobrze!!! Jestem zadowolona)))"
Janina
2024-02-12 12:50:54
"zapomniałam i nie poszłam. KupBilecik mógłby wysyłać jakieś przypomnienia"
Aleksandra
2024-02-12 12:50:28
"Polecamy Rodzice byli bardzo zadowoleni"
Tomasz
2024-02-12 12:41:41
"Świetny spektakl obejrzany w miłej atmosferze. Polecam wszystkim!"
Elżbieta
2024-02-12 12:39:03
"Koncert rewelacyjny. Słowa Spiętego jeszcze długo po koncercie dźwięczą w głowie. Wspaniałe wydarzenie, bardzo mi się podobało."
Ewelina
2024-02-12 12:26:04
"Pierwszy raz byłam na takim wydarzeniu i niestety muszę stwierdzić, że nie podobało mi się. Taka forma rozrywki nie jest akurat dla mnie,ale na pewno innym się podobało"
Beata
2024-02-12 12:20:52
"Świetny spektakl zarówno dla dzieci i dorosłych. Gra aktorów na wysokim poziomie."
Mateusz
2024-02-12 12:00:36
"Koncert jest tu chyba nieodpowiednim słowem, lepszym będzie widowisko albo show. Zdecydowanie warto i polecam. Muzycznie na wysokim poziomie, szkoda że orkiestra składa się z samych skrzypiec i wiolonczeli ale fortepian nadrabia. Świetne arie, Pani Ania śpiewając przepięknie się uśmiecha. Tylko 3 czy 4 utwory Straussa, reszta głównie arie operowe ale świetnie śpiewane. Radzę nie brać dzieci, wynudzą się albo pośpią. Ostatecznie nastolatki jeśli czują taką muzykę."
Izabela
2024-02-12 11:56:09
"Miło spędzony czas przy bardzo sympatycznej jazzowej aranżacji znanych utworów. Bardzo polecam."
Violetta
2024-02-12 11:54:29
"Koncert super, Felicjan daje radę, oby więcej takich koncertów."
Magdalena
2024-02-12 11:25:35
"Koncert cudowny polecam z całego serduszka"
Sabina
2024-02-12 10:54:13
"Szczery prawdziwy człowiek o wielkim sercu Pawełek"
Kasia
2024-02-12 10:51:39
"Pawełek jest Kochany było pięknie Września ❤️"
MARIUSZ
2024-02-12 10:50:22
"To co widziałem i usłyszałem wyrwało mnie dosłownie z butów . Mega !"
Mirosław
2024-02-12 10:49:39
"Genialny spektakl, Inteligentny humor, bardzo dobra gra aktora głównej roli. Zdecydowanie polecam."
Adam
2024-02-12 10:43:48
"Wszystko odbyło się sprawnie, bez niespodzianek. Koncert fantastyczny."
Dorota
2024-02-12 10:12:02
Joanna
2024-02-12 10:01:07
"Dziękuję wszystko sprawnie i prosto."
jan
2024-02-12 09:59:41
MARIUSZ
2024-02-12 09:57:59
"Świetne przedstawienie uśmiałem się jak nigdy polecam teatr inpro"
Ewa
2024-02-12 09:57:42
"Chyba najgorsza PNK ze wszystkich na jakich byliśmy. Pierwsza część do przerwy nudna. Już któryś rok z rzędu śmianie się z płatnego parkingu pod halą to już się przejada. I tak na drugi rok pójdziemy ale słabiutka w tym roku"
Monika
2024-02-12 09:47:35
"Polecam. Przepiękne wydarzenie, niesamowita atmosfera, bardzo bobra organizacja."
Karolina
2024-02-12 09:37:32
"Bardzo mi się podobało byłam tam pierwszy raz ;) a koncert Skolima odbył się bardzo w miłej atmosferze."
Dorota
2024-02-12 09:36:47
"Było bardzo fantastycznie :) koncert Skolima był mega"
<<<   -   2017  2018  2019  2020  2021  2022  2023  2024  2025   -   >>>
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES