Komentarze dla: Stand-up: Łukasz "Lotek" Lodkowski
701
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.91
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
Weronika
2021-02-22 21:17:42
Piotr
2021-02-22 20:49:32
"Lotek to Lotek - klasa sama w sobie. Support Wiechu - jeszcze sporo pracy przed nim"
Łukasz
2021-02-22 20:33:59
"Było super :) Miejsce "bok" godne polecenia. Bez problemów. Główny temat to srovid :D"
Konrad
2021-02-22 20:30:39
"Wszystko super ale fotele bez podłokietników są tragiczne"
Anna
2021-02-22 20:17:48
"Było świetnie!!!"
Grzegorz
2021-02-22 07:03:18
"Super jak zawsze, gorąco polecam."
Paulina
2021-02-21 23:47:24
Marcin
2021-02-21 21:52:48
"Wszystko Ok. Bawiliśmy się świetnie."
Michał
2021-02-21 21:39:15
"Super sprawa! Dwa różne światy oglądać stand up na youtubie, a co innego na żywo. Polecam każdemu . LOTEK najlepszy, ale Pan Filip van der Brym bardzo mnie zaskoczył na plus."
Jakub
2021-02-21 21:03:31
"Było super,Lotek trzyma poziom"
Paweł
2021-02-21 18:18:07
Agata
2021-02-21 09:13:55
"Bylo super! Polecam!"
DARIUSZ
2021-02-20 20:44:20
"Super!!! Polecam! Lotek w super formie"
Karolina
2021-02-20 00:18:39
"Najlepszy standuper w Polsce"
Agata
2021-02-19 21:26:36
"Rozrywka na wysokim poziomie. Panowie bardzo poprawili mi humor a sam Lotek to mistrz. Już nie mogę doczekać się kolejnego wydarzenia z Lotkiem na czele."
Aleksandra
2021-02-19 20:14:03
"Lotek jak zawsze rozbił bank! Żarty sytuacyjne nawet lepsze niż te z programu!"
Aneta
2021-02-19 08:56:15
"Lotka nie trzeba reklamować, jest najlepszy. Humor i żarty na wysokim poziomie a do tego ogromny dystans do siebie."
Piotr
2021-02-19 00:24:50
"Lotek 5/5 ale 1 gwiazdka odpada za słaby support, szczególnie typ o ksywie wahu był tak żenujący, że udowodnił - nie każdy może robić stand up"
Katarzyna
2021-02-18 21:11:06
"Lotek jak zwykle pozamiatał! Śmiałam się niemalże cały czas, no ale to klasa sama w sobie. Rzucajcie się na bilety bo warto!"
Tomasz
2020-07-10 09:03:17
"Lotek jestes Bogiem"
Jarosław
2019-12-06 08:38:50
Patryk
2019-12-06 08:16:31
"Pół godzinki support, godzinę "Bałagan na strychu". Proporcję dobre, a i humoru sporo. Polecam."
Sylwia
2019-12-06 08:09:15
"Jak zwykle się nie rozczarowaliśmy :) lotek pozamiatał"
Krzysztof
2019-12-06 06:42:35
"Lotek potwierdził kto jest jedną z najgrubszych i najjaśniej świecących gwiazd polskiego stand upu"
Piotr
2019-12-06 06:27:59
"Super wydarzenie"
Kliknij TUTAJ aby powróć do wersji mobilnej strony


