Komentarze dla: Spotkanie z dr Ewą Woydyłło i Charlottą Zielińską
2
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
5
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
Agnieszka
2026-05-29 20:28:19
"Super polecam, jak będzie kolejne spotkanie z dr Ewa W.tez pójdę polecam"
Monika
2026-05-29 09:36:46
"Bardzo fajne spotkanie, proszę o więcej tego typu przedsięwzięć."
Kliknij TUTAJ aby powróć do wersji mobilnej strony


