Komentarze dla: Stand-up: Grzesiek Wójtowicz

2
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
5
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
Sebastian
2026-05-21 11:56:53
"Bardzo zabawny występ, wszystko było super"
Michał
2026-05-20 13:56:51
"Świetny występ i zaskakująco dobry open mic przed. Doceniam, że strój dobrany na występ odzwierciedla ten na plakacie. A no i ja jestem z tych kapciowych. Cieszę się, że zauważasz problem brudnych gir i konieczność ich wyczyszczenia przed pójściem spać, ale ciągle zostaje też kwestia wylegiwania się na kanapie! Moja baba wiecznie te brudne syry na kanapę kładzie i cały ten syf z podłogi na nią trafia, a ja to potem zbieram, bleh! Tylko kapcie mogą nas obronić przed syfem na kanapie"
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES