KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: 65 lat MAZOWSZE

94
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.91
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Przepiękny spektakl, jeśli podobają Ci się takie klimaty to będziesz zachwycony."
"Mazowsze jak zawsze wspaniałe .Niestety hala nie nadaje się na takie koncerty , słabe łośnienie atrakcyjne miejsca były wolne"
"Mazowsze jak zawsze wspaniałe ale fatalna lokalizacja imprezy wszystko popsuła. Hala nie nadaje się do takich występów ze względu na brak odpowiedniej akustyki. Sektory boczne to nieporozumienie, nic nie było słychać. Hala jest dobra na mecz, a nie na taką imprezę."
"Piękny koncert, żywiołowość, kolory, niesamowita synchronizacja i perfekcja wykonawców. Uczta dla oczy i uszu. Polecam."
"Polska jest pięknym krajem a Mazowsze to potwierdza-tak trzymać!!!"
"Zawsze pragnęłam usłyszeć i zobaczyć na żywo Zespół Mazowsze i muszę powiedzieć, że się nie rozczarowałam. Zespół pełen ciepła, perfekcyjne wykonanie tańców, śpiewu. Wspaniały przegląd regionów Polski, bogactwo strojów i tańców ludowych. Super widowisko."
"Miło było powspominać sobie dawne czasy. Zespół bardzo kolorowy,ciekawe wykonanie tańców i pieśni. Bardzo polecam. Zgadzam się z komentarzem Pana Sławomira z 18 pażdziernika"
"Zespół SUPER, ale jeżeli chodzi o nagłośnienie na hali sportowej to bardzo słabe, jakość organizacji do ceny biletów marna."
"Przepiękny spektakl, jeśli podobają Ci się takie klimaty to będziesz zachwycony."
"Jestem b. zadowolony. organizacja jak trzeba, artyści nie oszczędzali się. Brakowało mi jedynie jakiś słów wprowadzenia, podziękowania, itp. w końcu to jubileusz i niezwykły zespół."
"Bardzo ładny występ. Serdecznie polecam!!!"
"Super przeżycie.U wielu osób widziałem wzruszenie.Kiedyś często Mazowsze widziało się w telewizji.Tych melodii, tańców,pieśni i piosenek uczyliśmy się od przedszkola.Każdy Polak powinien to widzieć."
"występ przepiękny polskie tradycje w pigułce nawet moja 20 letnia córeczka była zachwycona.mały minus za miejsce występu hala arena w Kaliszu ale przy takich wspaniałych artystach można zapomnieć że jest się na hali sportowej"
"Cudowny występ ;)! Jako,że interesuje się folklorem i tańczę w zespole zabrakło mi zapowiedzi nazw tańców :("
"Piękny występ ,wrażenia na lata,trzeba to zobaczyć -słowami tego nie da się opisać."
"Serdecznie polecam Zakończenie - owacje na stojąco"