Komentarze dla: Olka Szczęśniak

2762
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.95
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
Magdalena
2024-01-24 22:44:30
"Gorąco polecam, ubaw jak zawsze aż policzki bolały od śmiechu:)"
Aleksandra
2024-01-24 22:41:37
Barbara
2024-01-24 21:34:29
"Najlepszy stand up ever! Świetna zabawa, doskonałe teksty, gorąco polecam!!!"
Amelia
2024-01-24 21:03:50
"Jak zwykle Olka nie zawiodła;) program super, dawno się tak nie uśmiałam. Organizacja jak zwykle równie dobra, zakup biletów przebiegł szybko i sprawnie również duży plus za przypomnienie sms o wydarzeniu dzień przed."
Sylwia
2024-01-24 20:31:10
"Ola, najlepsza standuperka. Rewelacyjny program, kupa śmiechu. Polecam"
Michał
2024-01-24 20:26:26
Rafał
2024-01-24 13:48:41
Tomasz
2024-01-23 22:15:41
"Bardzo Fajny Występ . Pierwszy stand up na którym byłem ale nie ostatni, już szukam biletów na kolejne"
Piotr
2024-01-17 12:33:47
"Występ był rewelacyjny! Śmialiśmy się od początku do końca. Jej nowe żarty były trafione i mega zabawne. Super wieczór!"
Marcin
2024-01-14 21:28:30
"Było kapitalnie. Na kolejny raz w Łodzi też pójdziemy :-)"
Krzysztof
2024-01-10 15:26:38
"Występ dobry, ale nie super dobry. Błędem było że Olka wybrała na support babkę, której występ polegał na totalnym słowotoku, i choć miała kilka niezłych żartów, to jednak po 10 minutach słuchania tej katarynki człowiek był już trochę zmęczony - i to zmęczenie na samym wstępie sprawiało że słuchanie Olki już nie było tak fajne jak mogłoby być."
Marcin
2024-01-09 18:19:12
Marek
2024-01-08 21:19:49
"Było super jak zawsze na występie Oli, to jest humor, który trafia w moje gusta. :)"
Małgorzata
2024-01-06 23:14:11
"Olka wymiotła. To nie jest stand up gdzie pitoli się o głupotach, to inteligentna dziewczyna, która potrafi w punkt wbić szpilę. Czekam z niecierpliwością na nowy program. Pozdro Olka!"
Piotr
2024-01-05 13:14:10
"Olka zaj#ista, jak zwykle. Spłakałem się 3 razy że śmiechu. Support w wykonaniu Marty Łojek dorównywał Olce. Słowem endorfiny wyje#ane pod sufit :D"
RENATA
2024-01-05 09:56:39
"Super show. Niesamowita dawka śmiechu. Z niecierpliwością czekam na nowy repertuar"
Monika
2024-01-05 09:53:48
"Olka wymiata, świetnie się bawiłam"
Joanna
2024-01-05 06:28:53
"Bardzo mi się podobał występ Olki Szcześniak, czekałam z niecierpliwością na to wydarzenie!"
Iwona
2024-01-05 00:29:31
Agata
2024-01-04 22:54:38
Karolina
2024-01-04 22:24:28
"Organizacyjnie wszystko super. Ola też w dechę - cisnęła bekę z panów, ale uroczo i z klasą"
Monika
2024-01-04 21:20:48
"Wspaniały występ obu Pań, Olki Szczęśniak i Marty Łojek. Bardzo polecam - to taki stand-up inteligentny, konsekwentny i mega zabawny."
Weronika
2024-01-04 21:13:01
"Świetnie się bawiłam, uśmiałam aż rozbolało mnie gardło"
Aleksandra
2024-01-04 19:41:44
"Było świetnie! Uwielbiam Olkę, chętnie pójdę jeszcze raz!"
Robert
2024-01-04 18:29:59
<<<   -   11  12  13  14  15  16  17  18  19   -   >>>
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES