KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: I Love You

80
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.86
średnia ocena
brak
pozycja w TOP

I Love You

"Świetny spektakl, super gra aktorów, scenariusz rewelacyjny, lekki, a zarazem daje dużo do myślenia, przez co można wyciągnąć z niego wiele ciekawych wniosków. Miał się spodobać mojej ukochanej, lecz sam się nim zauroczyłem i uśmiałem do łez ;) Gorąco polecam;)"

I Love You

"Rewelacja. Gorąco polecam. Rozrywka na najwyższym poziomie! Aktorzy genialni!"

I Love You

"Sztuka jak i obsada aktorska na 5+, zdecydownie polecam wszystkim ."

I Love You

"Pięknie pokazane przedstawienie. Lubię teatr i lubię komedię a tutaj wszystko w jednym . Pomysły z życia wzięte i pokazane w przezabawny sposób. Kto nie widział, powinien koniecznie zobaczyć. Kto już widział, pewnie chętnie zobaczy raz jeszcze. Specjalne podziękowanie i uznanie dla Pana Mariusza Kiljana - wspaniała gra aktorska."

I Love You

"Całkowicie jestem zadowolona z udziału w \I love you\. Uważam, że jest to idealny spektakl dla osób w każdym wieku, który w humorystyczny sposób opisuje codzienne życie. Gdybym mogła obejrzałabym go kolejny raz!"

I Love You

"\I love you\ Rewelacja nie należę do wielbicieli teatru ale to co zobaczyłem zaskoczyło mnie pozytywnie, rewelacyjna gra aktorów, sceny samo życie, uśmiałem się jak nigdy i pozytywnie mnie nastroił na kilka dni polecam każdemu"

I Love You

"Wspaniały spektakl, dawno nie widziałam tak rewelacyjnej gry aktorskiej i nie słyszałam tylu doskonałych dialogów zaczerpniętych prosto z życia oraz doskonałych tekstów piosenek. Uśmiałam się do łez. To była wyjątkowa uczta dla ucha i oka. Polecam, naprawdę warto zobaczyć!"

I Love You

"Bardzo miło spędzony czas. Polecam"

I Love You

"Znakomity spektakl pasujący na walentynkowy wieczór. Wiele śmiechu i dobrej zabawy."

I Love You

"Super spektakl, miło spędzony wieczór."

I Love You

"Polecam w 100%. Bardzo dobra gra aktorów i świetna zabawa :)"

I Love You

"Świetne przedstawienie, doskonały przegląd odczuwania miłości przez pokolenia."