Komentarze dla: KaeN

2
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
5
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
Klaudia
2017-11-12 20:40:42
"mega!! pozdrawiam z Krakowa"
Dawid
2017-10-28 16:45:22
"Bardzo dobry koncert. Artysta przyjechał do Bydgoszczy bezpośrednio z Włocławka, gdzie grał kilka godzin wcześniej. Mimo zmęczenia - którego absolutnie nie było po nim widać - dał z siebie wszystko i przekazał publiczności mnóstwo pozytywnej energii."
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES