KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Balet Kopciuszek

27
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.56
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Bardzo dziękuje , zarówno informacja o przedstawieniu jak i możliwość uzyskania biletu - bardzo dobre"
"Moja córeczka zachwycona i podekscytowana. Polecam."
"Bardzo ładny występ, dzieciom się bardzo podobał, tylko impreza zorganizowana później z okazji Dnia Dziecka nie do końca została przemyślana przez organizatorkę, moje dziecko wróciło do domu z płaczem- A miało wrócić zadowolone. Disko prowadzone też fanie"
"Bardzo szybka. Dobra wygodna transakcja polecam"
"Brawo. Wnuczka była przeszczęśliwa .Zwłaszcza ,że to jej ulubiona bajka . Miłe było spotkanie z tancerzami po spektaklu.Czekam kiedy będzie następna fajna bajka.na która kupię bilet."
"Zakup biletów przez internet to wielka wygoda, polecam"
"Przedstawienie bez zarzutu natomiast niestety dzieci nie miały przyjemności z przedstawienia bo na balet trzeba patrzeć a niestety warunki były fatalne Wiadomo ze z dziećmi przychodzą dorośli i wtedy sala jest nieprzystosowana bo niestety nie ma widownia spadku i dzieciaki nic nie widzą. Ilość poduszek podwyższających była zdecydowanie niewystarczająca ."
"Przedstawienie bardzo ladne, corka byla zachwycona. Plus rowniez za spotkanie po przedstawieniu z aktorami/tancerzami. Bardzo polecam. Minus oczywiscie za widownie. Kup bilecik bez problemowy - transakcja udana."
"Bardzo ładne przedstawienie. Polecam"