KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Marek Torzewski

557
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.53
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Na koncert przyjechaliśmy z Sochaczewa. Był to drugi koncert, w którym uczestniczyliśmy i wrażenia z jednego jak i drugiego niezapomniane. Pozytywna energia i wspaniały głos P. Marka dały nam wiele cudownych wrażeń."
"Nie zawiodłem się. Koncert piękny, bez bufonady (jak zapowiedział Artysta), z bardzo dobrym kontaktem z publicznością. Utwory piękne, dobrze przygotowane. Muzycy znakomici, skromni i wrażliwi (to łatwo było zauważyć). A więc wszystko OK. No... może trochę za dużo rodziny... Warto też w przyszłości popracować z technikami. Tylko oni, niestety, zawiedli."
"Cudowny koncert! Ciepła, radosna atmosfera i magiczny głos pana Marka! Na koncert do Gdańska przyjechaliśmy z mężem z Olsztyna - było warto!!! Gorąco polecam!!! :)"
"super występ,pójdę przy najbliższej okazji jeszcze raz"
"zakup biletów bez problemów, koncert wspaniały. Niestety nie wszystko mogłem zobaczyć po prostu nie widziałem ekranu- zasłaniał go zastaw głośnikowy. A-2/9/53,54."
"Koncert rewelacyjny. Kontakt z publicznością był przesłaniem pozytywnej energii. Wspaniały głos, grający na emocjach ale zabrakło mojego ulubionego utworu Pozwól mi Panie"
"zakup biletów bardzo łatwy , wygodny - rewelacja , koncert bardzo mi sie podobał , przepiekny głos , duzo pozytywnej energii"
"Koncert w Gdańsku wspanialy, dostarczył wiele pozytywnej energii i emocji, niepowtarzalna barwa głosu .... tak trzymać , Panie Marku ! Obecność Pani Basi dodała tylko ciepła i splendoru koncertowi. Wiele miłości na długie lata !"

Marek Torzewski

"Ja po koncercie zyskalam duzo pozytywnej energii na wiele dni! Na pewno bede chciala to kiedys powtorzyc........."

Marek Torzewski

"Niestety , lata świetności daleko za Panem ! Koncert słaby , żona -po co ?"

Marek Torzewski

"Koncert w Krakowie oceniam jako mocno średni, wyrobiona publiczność oczekuje poziomu, a tu przyjechała głęboka prowincja. Pani Barbara jak na aktorkę to sam plastik i tylko psuje całość . Pan Marek , tak jak już ktoś napisał \ile razy można odgrzewać stare kotlety\ i podpisuję się pod tą opinią obiema rękami ! Dwie gwiazdki z sympatii do tenora !"

Marek Torzewski

"Panie Marku, ile razy można odgrzewać stare kotlety ? REPERTUAR ,prosimy o nowe przeboje !"

Marek Torzewski

"