KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Kamil Bednarek

111
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.98
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Koncert przeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeSuper......dawno nie byłam na takim energicznym i energetyzującym koncercie.. Kamil jest najlepszy"
"Rewelacyjna atmosfera. Kamil B. dał z siebie wszystko, na luzie, bez sztuczności, świetny kontakt z publicznością. Uważam, że taki koncert, nawet lepiej, gdyby odbył się w większej hali, np. artego, gdzie ludzie by się bawili na płycie, a pojedynczy by siedzieli. Co do spraw dźwiękowo-technicznych - przy dzisiejszej technologii,niestety bardzo słabe nagłośnienie ponieważ jeśli nie zna się tekstu piosenek, nie można było zrozumieć, o czym śpiewa artysta - ani po polsku ani po angielsku."
"Wspaniały koncert! Niezapomniane przeżycie. Kamil Bednarek i jego zespół stworzyli niesamowitą atmosferę. Ocena 10/10."
"Koncert bardzo udany. Kamil Bednarek jest sobą, jest prawdziwy. Dobrze wydane pieniądze :)"
"Rewelacyjny koncert,wspaniała atmosfera,energetyczny koncert Kamil jest wspaniały,cudowny jestem pod wrażeniem.Artysta niepowtarzalny i kontaktowy z widzami.Super."
"Świetnie spędzony wieczór. Kamil Bednarek w rewelacyjnej formie, podobnie jak cały zespół. Dodatkowym plusem jest setlista - usłyszeliśmy praktycznie wszystkie (poza "Poczuj Luz") najbardziej znane i najlepsze utwory z repertuaru artysty."
"Rewelacja.najlepszy koncert jaki widziałam."
"Niesamowita energia oraz ogromna dawka pozytywnej energii. Do tego prawdziwa uczta dla zmysłów. Niezapomniane wrażenie spotkać tak wielkiego artystę."