KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: PIERSI

15
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.67
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Świetna zabawa, super organizacja.Naprawdę było warto się wybrać i spędzić miły wieczór. :-))"
"Super koncert. Miło było. Pozdrowienia dla całego zespołu Piersi."
"Rewelacja - koncert z mocnym humorem. Jak najwięcej takich koncertów ,wtedy ludzie bardziej by do siebie się usmiechali."
"Koncert zupełnie nie trafiony. Pierwsza część możliwa do wysłuchania bardzo krótka.Druga nie do przyjęcia,zupełnie nie wskazywała na świętowanie Polskiej NIEPODLEGŁOŚCI, ale tak jest jak inna narodowość bierze się za świętowanie polskiej niepodległości i eksponowanie polskiego pariotyzmu. Przykre że Pan Prezydent to firmował na pewno nie wiedział o treści II części Niestety z osobami mi towarzyszącymi zniesmaczone i zawiedzione wróciłyśmy do domu"
"Aranżacje patriotycznych piosenek rewelacyjne .Powinni to wydać . Można coś zrobić godnie , podniośle a równocześnie bez zbędnego , sztucznego zadęcia . Dość smutnych imprez. Czas na nowe , właśnie takie formy . No i wreszcie obyło się bez Wojewodów i Biskupów i ich beznadziejnych przemówień . Brawo Assanow i Nowiny . Dobrze , że Kukiz opuścił zespół bo już niczego nowego nie wnosił ."
"Fantastyczny koncert, świetna zabawa, wykonawcy z poczuciem humoru i dystansem do siebie. Jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam zespół PIERSI"
"Na koncercie byli moi rodzice . Są bardzo zadowoleni ."
"Bardzo dobry występ. W cenie występu były też przerywniki kabaretowe ;)"
"Koncert w bardzo ciekawej formie, dobra muzyka, BARDZO DOBRE wykonanie w części patriotycznej, rzeczywiście łzy się w oczach kręciły."

PIERSI

"Było 9/10 , myślałem że bez Kukiza będzie dupa blada ale było bardzo dobrze.Ps wie ktoś może jaki tytuł ma piosenka śpiewana po włosku przez p.Marka? o Maczecie i Desperacji?"

PIERSI

"Występ dla mnie rewelacja, nogi się same rwały do tańca, a poczucie humoru solisty świetne."

PIERSI

"mieszane uczucia ale ogólnie - ok"

PIERSI

"Mam mieszane uczucia co do tej imprezy, było dość fajnie choć nie słucham tak często ich muzyki. Bałkanica była super hitem, a przy reszcie było przyzwoicie. Ogólnie impreza była dobra głównie dzięki znakomitemu towarzystwu jakim jest I ROK PK :)"

PIERSI

"Występ zespołu Piersi był ok i słynnego hiciora nie zabraklo, ale troche za bardzo promowali nowa plyte :P"