KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Tribute to...

32
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.75
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Piękny koncert, wspaniała muzyka, wspaniali wokaliści, wspaniała orkiestra i tancerze, wspaniali prowadzący no i pan techniczny"
"Wspaniała orkiestra i wokaliści;)"
"Bardzo świetny koncert a prowadzący go aktor Polk elegancki i z umiarem dodał splendoru temu wydarzeniu , towarzysząca mu konferansjerka nie za bardzo. Piosenkarze na poziomie , Kasia Cerekwicka , A.Dąbrowska to rewelacja . Za dużo było J.Steczkowskiej . Za duży zamęt na scenie muzyków i chórów."
"Koncert na najwyższym poziomie. Świetna orkiestra i chórki. Wokaliści rewelacja. Kasia Moś mogłabym słuchać na okrągło. Dawno nie byłam na tak dobrym koncercie. Polecam:)"
"Koncert świetny i fantastyczne widowisko , polecam :)"
"Bardzo fajny koncert. Super orkiestra na tle której artyści byli rewelacyjni. Odejmuje gwiazdke za akustyke."
"Koncert na bardzo wysokim poziomie. Polecam gorąco!"
"Rok temu byłam na koncercie muzyki filmowej i był wspaniały, a ten nie urzekł mnie- niestety."
"Koncert fantastyczny ze względu na artystów, którzy naprawdę pokazali klasę.Świetna orkiestra i chórki. Jedynie dźwiękowiec, jakby mu ktoś na ucho nadepnął, czasami lepiej było słychać chórki niż solistę - żenada!"
"Wspaniały koncert, już czekamy na część drugą:)"
"Jestem zadowolona ze współpracy.Może trochę dokładniej powinien być opisany rozkład sali np.z dopiskami trybuna, czy dolna płyta. Ale tak ogólnie OK"
"Piękny koncert. Świetnie bawiliśmy się całą rodziną. Radek jest genialny..."
"Koncert rewelacyjny, artyści jak zawsze spisali się na medal (i za to stawiam 5 gwiazdek), ale czar i urok pryskał biorąc pod uwagę nieklimatyczne miejsce w dodatku z fatalną akustyką (dlatego odjęłam 2 gwiazdki)."
"CUDOWNIE :) Muzyka na żywo i cała plejada spiewających gwiazd. Widowisko nie do opisania."
"Fantastyczny koncert. Wspaniała organizacja imprezy. Piękna oprawa. Doskonała orkiestra. Wokaliści wyborni. Szczególne wyrazy uznania dla p.Kasi Cerekwickiej, p. Kasi Moś oraz p. Janusza Radka. Pięknie, pięknie i jeszcze raz pięknie. Prawdziwa uczta dla uszu i dla duszy."