KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Pena Flamenca Triana

26
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.73
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Egzotyczny koncert ale jest jedno największe ale ... scena powinna być podniesiona przynajmniej o pół metra bo co mi z tego jak widzę tancerkę bez nóg od połowy widowni w kierunku końca był taki problem. Klimatyzacja słaba. Podobał nam się koncert poza warunkami jak wyżej."
"Niezapomniany wieczór! Świetne wykonanie flamenco, śpiewu i gry na gitarze. Szkoda, że tak mało jest podobnych występów. Jedyny minus to upiornie gorąca sala, co przeszkadzało również artystom. Ale... zamiast klimatyzacji organizator postawił przed wejściem stoisko z hiszpańskimi wachlarzami, w które można było się zaopatrzyć :)"
"Wspaniały koncert Flamenco! Szczerze polecam :)"
"Fanatastyczny występ.Serdecznie polecam;)"
"Moja ocena jest podobna, jak wcześniejsze poniżej. Jak widać, pomimo powtórzeń artyści potrafią utrzymać naturalną ekspresję."
"Elektryzujący występ, wspaniała Kristina B. i jej zespół. Gorąco polecam następne imprezy."
"Bardzo mi się podobało. Miło spędzony ,pełen wrażeń wieczór.Taniec -wspaniały. Śpiew -zaskakujący."
"Wspaniałe przedstawienie, na najwyższym artystycznym poziomie. Christina Benitez emanuje tańcem i ogniem. Muzycy i śpiewacy czarują i wprowadzają w trans. Tylko sala utrudnia odbiór. Jedynie pierwsze rzędy coś widzą."
"Wieczór pełen emocji, występy tancerek bardzo energetyczne a gitarzysta super profesjonalista. Polecam"
"Wspaniały koncert, tancerki z energią wulkanu"
"podziw dla wykonawców za ekspresje i profesjonalizm, warto było być...; niestety sala nie zachęca by tu bywać jako stały bywalec - nie znalazłem odpowiedzi na pytanie: czy to jeszcze kamerlany wstęp czy juz zadęcie na coś wiecej?"
"Nadspodziewanie udany wieczór. Szczególnie podczas wykonywania ostatniego wieczoru poczułem się jak w Andaluzji. Flamenco z wysokiej półki."
"Niezapomniany wieczór! Fantastyczny koncert! Nie przypuszczałam, że flamenco dostarcza tylu emocji: od euforii po zamyślenie. Profesjonalny występ. Szczerze polecam, również tym, którzy nie są pasjonatami kultury hiszpańskiej ( właśnie do takich osób należę :) )"
"Koncert był wspaniały! Atmosfera i emocje niepowtarzalne. Instytut Cervantesa, w ktorym odbywala sie impreza, dodatkowo wzbogacil ten niezapomniany wieczór. Polecam bardzo :)"