KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Grand Orkiestra z Odessy "Pod Dachami Paryża"

45
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.87
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Koncert bardzo mi się podobał, piekne, mocne głosy solistów, wspaniały balet, orkiestra. Przeżycia niezapomniane!"
"witam wrażenia super, koncert na miarę koncertu Andre Riu ale brakowało ulotki z listą śpiewanych utworów. Lista była na plakacie ale zabrakło na wejściu . Warto rozdawać przy drzwiach wejściowych podczas kasowania biletów."
"Występ udany, lecz momentami było 80dB i to mnie raziło. Nagłośnienie jest za duże i zastanawiam się czy wogóle korzystać z koncertów w auli UAM."
"Piekny koncert, wspaniałe głosy,ciekawy repertuar. Aż chcialo się od razu wsiąść do samolotu i polecieć do Paryża."
"W koncercie wystąpili artyści młodzi i zdolni. Szczególnie panie - solistki, obdarzone były prawdziwym talentem śpiewaczym i aktorskim. Wielkim minusem było złe nagłośnienie w bardziej dynamicznych utworach. Soliści przekrzykiwali się z orkiestrą, często nieskutecznie. Dopiero w spokojniejszych utworach, można było podziwiać ich kunszt wokalny. Balet to urodziwi, młodzi ludzie w pięknych strojach. Nad układami trzeba jednak jeszcze popracować. Ogólnie - za głośno i to spowodowało niską ocenę."
"Piękny koncert, wspaniali wykonawcy, repertuar wysublimowany. Również świetna prowadząca koncert. Z przyjemnością wybierzemy się na podobne wydarzenie."
"Niestety jestem rozczarowana. Widziałam i słyszałam te piękne głosy w innym koncercie (klasyczny repertuar) tego zespołu, ale połączenie klimatów francuskich z ukraińskim wykonaniem - nieudane. Szczególnie raził zespól baletowy pozbawiony wdzięku i lekkości, którą ogladamy w prawdziwych francuskich aranżacjach. A kankan z udziałem mężczyzn (!?) przypominał raczej tradycyjnie zywiołowego, ale ukraińskiego kozaczka.. Uważam, że wspaniali soliści zasługują na wystepy w lepszym przedstawieniu"
"Orkiestra przeciętna. Soliści bardzo różnej klasy. Jedna z artystek (niestety nie znam nazwiska ale śpiewała " Kabaret") doskonała, nie tylko w tej piosence . Na przyszłość : tańce kabaretowe na estradzie Auli UAM to pomyłka - mało miejsca, brak widoczności (przecież aula nie ma amfiteatralnej widowni!!!!) Reasumując - lekko i dość przyjemnie."