KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Cisza jak ta

45
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.84
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Spodziewałam się zupełnie innego koncertu... Nie potrafię ocenić przyjętej konwencji. Brakowało dobrego nagłośnienia (wiadomo, że śpiewają, nie bardzo wiadomo CO/o czym śpiewają). Rażące światła, a koncert nie był imprezą klubową/dyskotekową. I konferansjerka... dużo za dużo. Wykonawcy, zwłaszcza Dzieciaki - świetni!"
"Uwielbiam poezję śpiewaną, ale nie w atmosferze koncertu rockowego. Nagłośnienie i migające reflektory popsuły nastrój. Przesadne nagłośnienie, szczególnie perkusji, nie pozwoliło zrozumieć tekstu, który tu był bardzo ważny. Nadal będę chodziła na koncerty SDM i Ciszaków, ale bardziej kameralne."
"Najlepszy koncert na jakim byłem. Świetne nagłośnienie, świetne oświetlenie i oczywiście świetni muzycy. Serdecznie dziękuję."
"Przecudny koncert , najpiękniejsza muzyka świata"
"Fantastyczny koncert - wspaniali Artyści, wspaniałe Dzieci i Wolontariusze, wspaniała Publiczność i , jak zwykle na koncertach Ciszy, atmosfera cudowna :) Podczas tego wyjątkowego koncertu, dodatkowo, całe mnóstwo wzruszeń...Dziękuję za to przeżycie i oby więcej takich pomysłów :)"
"To było wspaniałe wydarzenie. Jak zwykle cudowny koncert Ciszy jak ta, a zaproszenie do niego dzieciaków było strzałem w dziesiątkę ;) Fantastyczne przeżycia ;)"
"bardzo mile spędzony wieczór, przyjemna muzyka, atmosfera i ważne przesłanie, polecam gorąco"
"Ciszaki trzymają się razem ;)"
"Mile spędzony wieczór na kolejnym - trzecim już koncercie zespołu. Udało się zgrać pobyt w Kołobrzegu z koncertem Ciszy Już przed wyjazdem z Krakowa zakupiliśmy bilety."
"Nagłośnienie tragedia. Na początku koncertu nie zrozumiałe słowa ballad i wierszy, gdyż muzycy się zagłuszali. Później zdecydowanie lepiej... Kilka tygodni temu byłam na koncercie SDM i koncert Ciszy... bardzo mi go przypominał, za bardzo można by nawet rzec. Niestety... może zamiast kierować oczy na Bieszczady muzycy powinni bardziej zwrócić się ku korzeniom, a raczej falom... Ballada o Aniele i kilka innych również bardzo nawiązywała do repertuaru i utworów SDM."
"Cisza jak ta. Gorąco polecam. Wspaniali ludzie z pasją do muzyki. Wspaniała poezja."