KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Czarna komedia

141
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.72
średnia ocena
pozycja w TOP
"Bardzo oryginalny pomysł ze zgaszonym światłem i grą w ciemnościach, co jest najsilniejszą siłą komediową tej sztuki. Ale samą sztukę oceniam na 3 plus, salw śmiechu nie było. Za dużo ludzi na scenie, za duży rwetes, za dużo gagów jednocześnie. Jan Wieczorkowski pokazuje, że potrafi grać nie tylko silnych facetów, ale najbardziej urzekła mnie rola drugoplanowa sąsiadki. Postacie pierwszoplanowe, oprócz Wieczorkowskiego, nie porywają."
"Byłem w teatrze 6 razy w życiu. Ten spektakl najmniej mi się podobał."
"120 minut wspaniałej zabawy, jedna znakomita kreacja aktorska, polecam!"
"Przedstawienie super, gra aktorska znakomita Niestety oświetlenie w filharmonii rzeszowskiej fatalne, ciężko było z dalszych miejsc rozpoznać aktorów"
"Fantastyczne przedstawienie. Polecam!!!"
"Całkiem fajny spektakl, chociaż sam jego początek tego nie zapowiadał. Rozkręcał się on stopniowo, z minuty na minutę wraz z pojawianiem się kolejnych postaci, zwłaszcza Elżbiety Jarosik oraz Jana Wieczorkowskiego, który nie tylko moim zdaniem był najlepszy na scenie. Duży wpływ na pozytywną ocenę spektaklu ma też Jacek Lenartowicz, który zarówno w jego trakcie, jak również po jego zakończeniu, w bardzo sympatyczny i naturalny sposób "dowodził" całą obsadą co przypadło do gustu licznej widowni."
"świetna komedia i wspaniali Aktorzy! Polecam :)"
"REWELACJA. Gra aktorska mistrzowska, Pan Wieczorkowski przechodzi samego siebie, brawo. Wszyscy są świetni, boki zrywać. Oczywiście pójdę jeszcze raz!"
"Komedia fajna, aczkolwiek bywałam na lepszych. Jan Wieczorkowski bezbłędny."