KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Michał Szpak z zespołem - Dreamer Tour

159
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.87
średnia ocena
pozycja w TOP
"koncert Ok, ale myślałam że będzie większe show :)"
"Na pewno skorzystam ponownie z oferty kup bilecik pl :)"
"Gorąco polecam koncert. Wspaniały głos i osobowość!"
"Wspaniałe miejsce na taki występ Michała Szpaka, Dreamer znowu emanował boską energią, polecam kolejne koncerty pełnego magii wokalisty, mam jedynie zastrzeżenia do braku informacji o koncercie na plakatach, nie było ich w miejscu koncertu ani w całym Trójmieście"
"Świetny koncert! Michał jak zawsze dał czadu i porwał publiczność, każdy śpiewał z artysta wszystkie piosenki. Michał ma świetny kontakt z publika i zawsze zarzuci jakiś fajny żarcik"
"Bilet otrzymałam bardzo szybko. Ten koncert Michała to było jak podróż w jakiś piękny nieznany świat. Po prostu niesamowity spektakl muzyczny. Najlepszy głos jaki w życiu słyszałam I to prawda że Michał na żywo ma jeszcze piękniejszy wokal. Pozatym miałam przyjemność wraz z moją przyjaciółką I mamą się spotkać przez chwilkę twarzą w twarz z tym niesamowitym artystą. Zrobił na Nas wszystkich bardzo pozytywne wrażenie. Po prostu wspaniały człowiek I artysta. Niezapomniane chwile. Polecam bardzo."
"Super koncert, wspaniałe widowisko, Michał jak zwykle w formie, czarował niesamowitą skalą i siłą głosu. Miał świetny kontakt z publicznością. Jednym zdaniem: kolor, ruch, muzyka, super głos i wykonanie utworów. Na koncercie Michała byłam w ubiegłym roku w Sopocie, byłam też w tym roku i będę zawsze kiedy przyjedzie z koncertem do mego miasta. Uważam że Michał dysponuje na pewno najlepszym głosem w kraju.Pozdrawiam."
"Świetny zespół, świetny jak zwykle Michał Szpak, świetne wykonanie i nastrój."