Komentarze dla: Stand-up Dwa Sztosy - Adam Van Bendler i Błażej Krajewski

87
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.78
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
Angelika
2018-12-02 19:44:12
"Dla mnie bomba :) niespodzianka dla rodziców się udała :) 2 mega kozaki"
Michał
2018-11-29 13:11:27
Kacper
2018-11-28 22:27:25
"Było świetnie! Błażej jak zwykle nie zawiódł :D Adam również całkiem nieźle."
Rafał
2018-11-25 21:20:25
"Wszystko w najlepszym porządku bardzo dobra organizacja i zabawa"
Wojciech
2018-11-24 11:44:05
Krzysztof
2018-11-24 11:29:54
"Super mega występ! Niezły ubaw :) Oby więcej takich występów!"
Dariusz
2018-11-24 10:27:06
"Co tu pisać to trzeba zobaczyć ... i Adam i Błażej w najwyższej formie"
Piotrtk
2018-11-23 22:07:34
"stendup dobry - ale nie potrzebnie poruszane były kwestie pedfolii i wiary, które były nie smaczne i trąciły wiochą i słomą z butów komika Błażeja. Tysiące sytuacji i pomysłów a czepianie się wiary i lokowanie pedofilskich dowcipów średnio bawi dorosłą osobę. Nie polecam Błażeja nadaje się to tarcia chrzanu i udawania Joli czy Ivo nic więcej - wyglą adekwatny do jakości dowcipu i inteligencji."
Marcin
2018-11-23 19:07:02
"Błażej czy Bartek:) Super. Adam dołożył do pieca tak ,że cygaro od łokcia można odpalić,mega pozytywny i zakręcony gość."
Patrycja
2018-11-23 18:29:59
Patrycja
2018-11-23 09:28:12
Bartłomiej
2018-11-23 08:39:20
Patrycja
2018-11-23 00:48:37
Marta
2018-11-22 11:09:03
"Panowie - świetnie! Genialna atmosfera, trzymany kontakt z publicznością. Nagłośnienie - słabo. Podczas występu Adama były momenty kiedy nic nie było słychać i człowiek wypadał z wątku :("
<<<   -   1  2  3  4   -   >>>
Zdobywaj wejściówki i śledź nasze profile
Facebook » Instagram »
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »
ZARZĄDZANIE COOKIES