KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Budka Suflera

77
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.81
średnia ocena
brak
pozycja w TOP

Budka Suflera

"Wspaniały koncert! Szkoda, że pożegnalny :-( Dla Wszystkich Artystów wielkie podziękowania za wspaniałą imprezę. Co do Organizatora - porażka. Miejsca powinny być numerowane. Za bilety na trybunach wszyscy płacili tyle samo, weszłam na halę a tu cały środkowy rząd \zarezerwowany\. Tak się nie robi, takie sytuacje pokazują tylko jak działa dzisiejszy świat - wszystko po znajomości. Przykre :-( Daję 5 gwiazdek, ale to tylko dla Artystów."

Budka Suflera

"\Koncert super! Niezapomniane chwile...\"

Budka Suflera

"Świetny koncert. Oby więcej podobnych imprez. Szkoda że Budka nie zagrała w lato w Amfiteatrze w Mrągowie. Tam mieści się 6 tyś. ludzi."

Budka Suflera

"Za koncert 5 gwiazdek, za organizację 1..."

Budka Suflera

"Koncert był fantastyczny, fajnie się bawiłem, uwagi co do organizacji : jesli chodzi o wejscie na hale ... to wpuszali tylko dwoma wejsciami, masakryczny tłok,duże ułatwienie jeżeli chodzi o kupno biletów"

Budka Suflera

"Koncert bardzo udany. Zespół grał i śpiewał jak za dawnych najlepszych czasów.Organizacja rzeczywiście mogła być lepsza, bo nienumerowane miejsca i zajmowane całe rzędy w najlepszych sektorach przez jakieś korporacje taksówkowe to chyba nie zły pomysł. Ale koncert obronił się sam. Możliwość kupienia biletu w kup bilecik - bezcenna ;-)"

Budka Suflera

"Bardzo fajny koncert! Polecam wszystkim"

Budka Suflera

"Koncert bardzo fajny, dużo gorzej z organizacją, dwa wąskie wejścia, tłum ludzi, ochrona dodatkowo wprowadzała zamieszanie, jednym słowem wielki bałagan i chaos, nie polecam koncertów na Uranii, nagłośnienie też dużo ma do życzenia."

Budka Suflera

"Koncert był rewelacyjny. Jak widać w Olsztynie jest zbyt mało organizowanych takich imprez i ludzie są spragnieni, co było widoczne po tak dużej liczbie zainteresowanych."

Budka Suflera

"Koncert naprawdę przedni, uwagi co do organizacji : jesli chodzi o wejscie na hale ... to wpuszali tylko dwoma wejsciami, masakryczny tłok, aaa i najpierw chcieli wpuszczać ludzi z normalnymi biletami a dopiero później z biletami elektronicznymi do skanowania, jakaś pomyłka chyba hehe ale ludzie sie postawili i zaraz bilety zostały skanowane, ale za to wypuszczali juz wszystkimi wejsciami ale za to wyjscie zbudynku było tylko jedno :) i znowu tłok, brawa dla tych co omawiali sprawy organizacji"

Budka Suflera

"Koncert świetny,organizacja kiepska, bo nie numerowane miejsca i opóźnienie na starcie z wpuszczaniem publiczności"

Budka Suflera

"Koncert super, fajnie się bawiłam , duże ułatwienie jeżeli chodzi o kupno biletów."

Budka Suflera

"Najwspanialszy concert na jakim byłam \ever\ - atmosfera super, artyści wspaniali. Warto było - kto nie był niech żałuje"

Budka Suflera