KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Budka Suflera

77
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.81
średnia ocena
brak
pozycja w TOP

Budka Suflera

"Wspaniały koncert! Szkoda, że pożegnalny :-( Dla Wszystkich Artystów wielkie podziękowania za wspaniałą imprezę. Co do Organizatora - porażka. Miejsca powinny być numerowane. Za bilety na trybunach wszyscy płacili tyle samo, weszłam na halę a tu cały środkowy rząd \zarezerwowany\. Tak się nie robi, takie sytuacje pokazują tylko jak działa dzisiejszy świat - wszystko po znajomości. Przykre :-( Daję 5 gwiazdek, ale to tylko dla Artystów."

Budka Suflera

"\Koncert super! Niezapomniane chwile...\"

Budka Suflera

"Świetny koncert. Oby więcej podobnych imprez. Szkoda że Budka nie zagrała w lato w Amfiteatrze w Mrągowie. Tam mieści się 6 tyś. ludzi."

Budka Suflera

"Za koncert 5 gwiazdek, za organizację 1..."

Budka Suflera

"Koncert był fantastyczny, fajnie się bawiłem, uwagi co do organizacji : jesli chodzi o wejscie na hale ... to wpuszali tylko dwoma wejsciami, masakryczny tłok,duże ułatwienie jeżeli chodzi o kupno biletów"

Budka Suflera

"Koncert bardzo udany. Zespół grał i śpiewał jak za dawnych najlepszych czasów.Organizacja rzeczywiście mogła być lepsza, bo nienumerowane miejsca i zajmowane całe rzędy w najlepszych sektorach przez jakieś korporacje taksówkowe to chyba nie zły pomysł. Ale koncert obronił się sam. Możliwość kupienia biletu w kup bilecik - bezcenna ;-)"

Budka Suflera

"Bardzo fajny koncert! Polecam wszystkim"

Budka Suflera

"Koncert bardzo fajny, dużo gorzej z organizacją, dwa wąskie wejścia, tłum ludzi, ochrona dodatkowo wprowadzała zamieszanie, jednym słowem wielki bałagan i chaos, nie polecam koncertów na Uranii, nagłośnienie też dużo ma do życzenia."

Budka Suflera

"Koncert był rewelacyjny. Jak widać w Olsztynie jest zbyt mało organizowanych takich imprez i ludzie są spragnieni, co było widoczne po tak dużej liczbie zainteresowanych."

Budka Suflera

"Koncert naprawdę przedni, uwagi co do organizacji : jesli chodzi o wejscie na hale ... to wpuszali tylko dwoma wejsciami, masakryczny tłok, aaa i najpierw chcieli wpuszczać ludzi z normalnymi biletami a dopiero później z biletami elektronicznymi do skanowania, jakaś pomyłka chyba hehe ale ludzie sie postawili i zaraz bilety zostały skanowane, ale za to wypuszczali juz wszystkimi wejsciami ale za to wyjscie zbudynku było tylko jedno :) i znowu tłok, brawa dla tych co omawiali sprawy organizacji"

Budka Suflera

"Koncert świetny,organizacja kiepska, bo nie numerowane miejsca i opóźnienie na starcie z wpuszczaniem publiczności"

Budka Suflera

"Koncert super, fajnie się bawiłam , duże ułatwienie jeżeli chodzi o kupno biletów."

Budka Suflera

"Najwspanialszy concert na jakim byłam \ever\ - atmosfera super, artyści wspaniali. Warto było - kto nie był niech żałuje"

Budka Suflera

"Świetna impreza, wspaniały zespół."

Budka Suflera

"wszystko okey!!! było zaje fajnie!!! aby więcej imprez u Nas w Olsztynie organizujcie!!! pozdrawiam Was"

Budka Suflera

"Wspaniały prezent dla rodziców. Byli bardzo zadowoleni. Podkreślali,ze żadko można się tak dobrze bawić bez alkoholu. Pięknie."

Budka Suflera

"Super koncert oby więcej takich koncertów w Olsztynie."

Budka Suflera

"Koncert dobry. Bałagan organizacyjny. Miejsca nie numerowane. Tylko dwa wejścia na salę i mało sprawne sprawdzanie biletów. Kilkadziesiąt miejsc zarezerwowanych przez korporację taxi i jak się później okazało nie w pełni wykorzystanych."

Budka Suflera

"Ciarki przechodzily po całym ciele, włos się na głowie jeżył, gdy się słuchało Budki, zwłaszcza tych starszych przebojów. Co do organizacji-za mało otwartych wejść na trybuny, przed wejściami niesamowity ścisk i w ścisku oczekiwanie ponad 15-minutowe oczekiwanie na wejście."

Budka Suflera

"Artyści wspaniali. Ten koncert to wspomnienia młodości. Szkoda, że kończą karierę."